Férfi meddöségre melyik vitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Oligo-aszhenozoospermia a diagnozis. Akinek hasonló volt el mondaná melyik vitamin segitett?

#meddőség #férfi meddőség #Alacsony sperma #Lassan mozgó sperma
ápr. 10. 10:46
1 2 3 4 5
 21/41 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mi a 3. lombiknál tartunk. Úgy van, hogy ha minden megvan és rendben van, akkor a ciklus 1-2 napján indítanak lombikot általában, de a hosszú protokoll az más kicsit. Ott nem tudom hogy van, de nálunk altatnak petesejt leszívásnál mindenkit, van ahol meg senkit sem altatnak, akkor szenvedős, párom átélte már ébren is egyszer, de a Dévaiban kizárólag altatás van, persze ez attól is függ hány tüsző van, 2-3 miatt lehet nem érdemes altatni. Ezeket meg kell kérdezni nálatok hogy van.
ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Értem. Hat május végéig minden kiderül,hogyan lesz velünk. Nagyon izgulok és várom is egyben.
ápr. 20. 12:11
 23/41 Ypszilon1980 ***** válasza:
Amúgy elsőnek nagyon fura lesz minden, de a lényeg, hogy mindig tartsátok meg az orvos utasításait, egyben izgalmas is.
ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Igazából,eléggé ezen jár minden gondolatom. Bár 10éve szeretnénk babát az nagyon sok.idő. és most látok is rá reményt ami az utobbi években már nem volt.
ápr. 24. 12:52
 25/41 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, ez nálunk is így volt és most is, a remény sokat jelent, jó érzés ez, de azért tudatosítani kell azt is, hogyha minden szuperül is halad, attól még sikertelen is lehet. Mi most vagyunk a 3.-nál és most tudom csak kezelni a kudarcot is, nehéz ez. Mi az első után egyébként váltottunk intézményt is, nem voltunk megelégedve és azért ez is sokat számított, itt mindenki kedves, jó fej, a doki is mindent elmond, elmagyarázza a dolgokat, kommunikál velünk.
ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Hova jártok most?
ápr. 24. 15:28
 27/41 A kérdező kommentje:
Bocsánat,most olvastam vissza,hogy már irtad.
ápr. 24. 15:29
 28/41 A kérdező kommentje:
Probálom azért kicsit elterelni a gondolataimat. Epp jogsizom is. Szoval ez a ket dolog koti le az osszes gondolatom. Mindegy mit csinalok,folyton ezeken ragodok. Tudom nem kene stresszelni,dehat na.
ápr. 24. 15:30
 29/41 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elkerülhetetlen, természetes, hogy aggódsz, ez ilyen, de majd mikor ott leszel máshogy fogod látni kicsit, számomra az első misztikus volt, a szurikat én adom be a páromnak mindig, mondom hogy lesz ebből valami? Pontosan kell beadni a szurikat majd, a többi a tested dolga lesz. Ha gondolod és kérdésed van, írj nyugodtan, akár privátot is, bár a ffi oldakon vagyok és nem ígérem, hogy mindenre lesz válaszom, de nekem az elsőnél a barátom sokat segített, akik már feleségével évekig csinálták.
ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,koszonom szepen. Jovoheten megyunk ferjemmel a vizsgalatokra. Alig varom mar,elteljen a majus. Elvuleg majus vegeig megvan minden vizsgalatunk es utana kezdhetjuk. Folyton azt varom menjunk mar elorebb. Elegge turelmetlen vagyok. En nem hiszem hogy fogom ezt evekig csinalni. Eleve a meddosegi kozpintba nehezen jutottunk el,nehezen tudtuk elfogadni,hogy az Isten nem adja meg nekunk termeszetes uton. 1-2lombikot meg probalunk,az biztos. A lehetoseget meg szeretnem adni,hogy igy sikerulni fog. Meg kerdezhetem ti hany evesek vagytok?
ápr. 25. 19:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!