Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Mennyi idő ágyazód...

Lombikosok! Mennyi idő ágyazódik be a blazociszta?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Első lombik, icsi módszer, embrioglue-val, hatching eljárásokkal.

5 napos gyönyörűen fejlődő blazocisztát kaptam vissza, 2 ment a fagyóba.:)

A leszívásom egy hete volt pont, 16 sejtet nyertek, 9 szépen osztódott, de végül három lett befutó. Szóval egyik már a pocakban, kedd reggel került be. Az előbb volt egy hirtelen pár másodperces nagyon erős szurkálásom, le is kellett ülnöm.

Bajt jelezhet? A puffadás és mellfájdalom is megvan, dehát ennyi hormon után normális, a stimu jó volt, hatásos de nem túl sok, közben folyamatosan ellenőriztek.

Tudom, két hét (már kicsit kevesebb) és minden kiderül teszttel + vérvétellel, de nehéz várni, főleg ennyi fekvés, kímélés mellett sok mindennel nem tudom lefoglalni magam, mint olvasgatni.:D (nem csak erről)

Nektek mikor lesz pozi a teszt 5 napos embriókkal?

Progeszteron pótlást kaptam kúp formájában, reggel-este, a nyálkahártya 11,6 volt a keddi zárójelentésben.



ápr. 11. 22:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy tudtam hogy beültetés utáni 2 napban, én akkor sokat feküdtem és nem csináltam semmi megerőltetőt bíztos ami biztos alapon. Nem feltétlen kell hogy bajt jelezzen a szurkálás én többször is éreztem beültetés után.

Nekem long protokoll mellett 2db 5 napossal sikerült, mindig pontos menstruációm volt és aznap már pozitívat teszteltem (Et+7 nap) rá 2 napra kellett menni a vérvételre ami szintén kimutatta.

ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
ET+5 nap pozitív teszt. ET+7nap 140 hcg szint. Nekem két 5 napos lett beültetve, mindkettő megtapadt. Long protokoll szintén. Hajrá!
ápr. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D izgalmas az tuti..
ápr. 12. 08:19
 4/27 anonim ***** válasza:
Èn màr a 2.naptòl èreztem 7.napon màr jòl làthatò pozitìv volt a tesztem ikrekkel.
ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdésért, a kérdező vagyok: melyik naptól is számoljuk? Beültetés napja beleszámít? Mert nem mindegy, hogy a et+3 vagy et+4en vagyok, ugye kedden reggel történt a beulti.:)
ápr. 12. 10:51
 6/27 anonim ***** válasza:
Et a beültetés napja.
ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Igen,ET a beültetès napja.
ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked!:)
ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy a beültetés napja, de az is beleszámít e, tehát aznap az már et+1, vagy csak a következő nap. Főleg hogy reggel ültettek be.

Köszönöm egyébként mindenkinek!☺️

ápr. 13. 01:09
 10/27 anonim ***** válasza:
Aznap az ET és másnap a + 1nap
ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!