Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Mennyi idő ágyazód...

Lombikosok! Mennyi idő ágyazódik be a blazociszta?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Első lombik, icsi módszer, embrioglue-val, hatching eljárásokkal.

5 napos gyönyörűen fejlődő blazocisztát kaptam vissza, 2 ment a fagyóba.:)

A leszívásom egy hete volt pont, 16 sejtet nyertek, 9 szépen osztódott, de végül három lett befutó. Szóval egyik már a pocakban, kedd reggel került be. Az előbb volt egy hirtelen pár másodperces nagyon erős szurkálásom, le is kellett ülnöm.

Bajt jelezhet? A puffadás és mellfájdalom is megvan, dehát ennyi hormon után normális, a stimu jó volt, hatásos de nem túl sok, közben folyamatosan ellenőriztek.

Tudom, két hét (már kicsit kevesebb) és minden kiderül teszttel + vérvétellel, de nehéz várni, főleg ennyi fekvés, kímélés mellett sok mindennel nem tudom lefoglalni magam, mint olvasgatni.:D (nem csak erről)

Nektek mikor lesz pozi a teszt 5 napos embriókkal?

Progeszteron pótlást kaptam kúp formájában, reggel-este, a nyálkahártya 11,6 volt a keddi zárójelentésben.



ápr. 11. 22:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Et + 5 nap meg semmi. Légy türelemmel a két hetes vérvételig.
ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Zsutyi ***** válasza:

Tesztelték azóta?

Én is ma 1 hete, hogy vissza kaptam 1 embriót!

Én kivárom a jövő hetet, bár elég nehéz!

ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Igen. Et+7 pozitív, halványan de jól látható. Erre minden előjel nélkül elkezdtem verezni. Most megemelték a progi adagom, plusz kapnom kell szurit is. Remelem megmarad a kicsi… de már elvesztettem a reményt.

Nektek sok sikert ! :)

ápr. 17. 14:46
 24/27 anonim ***** válasza:
Mikor csinàlsz tesztet megint?
ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem kell. :) majd legközelebb
ápr. 19. 08:29
 26/27 anonim ***** válasza:

🙁

Sajnalom! Pedig szoritottam

ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem szabad tesztelni. Azt a 2 hetet ki lehet bírni. Majd a vérvétel után kiderül. Tudom miről beszélek. Hasonló cipőben járunk. Kitartást és sok sikert a következő beulteteshez.
ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!