Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A hónap elején voltam hormon...

A hónap elején voltam hormon panelen 1 éve szeretnénk babát veletek már történt ilyen? Elvileg magas volt TSH Nem írtak gyógyszert további kivizsgálás kell amire holnap megyek Viszont mi idő közben próbálkozunk ugyan úgy

Figyelt kérdés

Az ovum óta folyamatosan megy fel a hőm (mert a doki azt mondta mérjem már ez a harmadik hónapja)

És vannak kisebb nagyobb szúró érzések az alhasamban azóta és érzékenyek a cicijeim is

Sosem történt még velem ilyen szerintetek mennyi az esélye annak hogy babát várok magas TSH mellett? Vegyek egy tesztet? 😅



máj. 23. 11:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mikor kellene megjönnie?

Nekem a 12 dpo-n már egyértelmű pozitív volt.

Sajnos a tünetek nem mérvadó mert a közelgő menzeszt is jelenthetik

máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Amíg nem késik, ezek mind nem mondanak semmit arról, hogy sikeres volt-e a hónap. Ha késik, tesztelj.
máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy megy fel a hőd? Mert azt az ovu előtti hővel kell összehasonlitani.

Hanyadik dpo-n vagy?

máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az átlag hőm ami ovu előtt szokott lenni 36,2 most viszont már 10dpo-n vagyok aztán már ma reggel 37 volt
máj. 23. 11:58
 5/19 A kérdező kommentje:
És minden nappal picivel szépen fentebb megy 😅
máj. 23. 11:58
 6/19 anonim ***** válasza:
Mennyire magas a TSH? Endokrinológusnál voltál az eredménnyel?
máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
4,6 és igen voltam 😊
máj. 23. 12:37
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Én 3,8-al folyamatosan elvetéltem. 2,5-el sikerűlt teherbeesnem ami meg is maradt. Nem azt mondom, hogy baromi magas a tied, de elképzelhető, hogy gondot tud okozni. Én keresnék magánban endokrinológust, mert fura, hogy erre nem adtak gyógyszert. A 4 hónap amúgy nem sok idő, rástresszelni se szabad
máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A 4.6 baromi magas THS nem csak fogantatás szempontjából, az már a normál tartomány felső határát kötelíti. Endokrinológussal kellene felvenni a kapcsolatot, ő tud gyógyszert adni és folyamatos kontrollra lesz szükség.
máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*TSH, bocsánat, elírtam.
máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!