Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostysok! Ti barnáztatok,...

Clostysok! Ti barnáztatok, mielőtt megjött a menzitek? Ha igen, hány napig?

Figyelt kérdés

2011. nov. 7. 14:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Akkor lehet babás vagy!:) Pár nap mulva tesztelj egyet.:)
2011. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Tegnap délután óta fél körömnyi barnázásom volt,most már semmi.Lehet holnapra megjön,vagy olvastam olyat is,hogy ilyen barnázás volt a menzi helyett.Holnap megyek dokihoz,ott minden kiderül.Azért köszönöm hogy válaszoltál!
2011. nov. 8. 11:49
 13/32 anonim ***** válasza:
reméljük baba!meséld majd el mit mondott a dokid!
2011. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvos ilyen korán nem lát semmit ha esetleg terhesség van. Maximum megvastagodott méhnyálkahártyát, de abból meg bármi lehet.

Én várnék még pár napot csinálnék tesztet ha addig nem jön meg és ha pozi akkor várnék még, legalább egy hetet és akkor mennék orvoshoz.

2011. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
De a doki mondta hogy menjek holnap.Múlt héten voltam nála,és azt mondta hogy 9-én menjek ismét.
2011. nov. 8. 15:42
 16/32 anonim ***** válasza:
menjél el,de valószínűleg sok mindent nem tud még mondani.Nekem sajnos a clostytól 1nap barnázás 2nap szünet után 30.napra megjött a menzim:( drukkolok,hogy neked ne így legyen!
2011. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Menj el ha ezt mondta. Mondjuk furcsállom, mert nekem csak középidőben kellett mennem, nem a ciklus végén. Attól függetlenül nem fog sok mindent mondani Neked.
2011. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
És neked is hányingered volt,mielőtt megjött volna?Mert nekem már pár napja az van.Tudom,hogy a closty sok mindent okozhat a ciklussal,azért kérdeztem hogy kinek milyen tapasztalatai vannak,mert nekem ez az első hónapom.
2011. nov. 8. 16:57
 19/32 anonim ***** válasza:
volt émelygésem tőle,azt hittem esetleg baba,de nem.sajnos a gyógyszer okozta.
2011. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezek után már én sem reménykedem
2011. nov. 8. 17:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!