Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCO mellet, Closty és tüszőrep...

PCO mellet, Closty és tüszőrepesztő injekció meghozta valaki számára elsőre a csodát?

Figyelt kérdés
Clostyt szedtem, de nem lett érett tüszőm majdcsak a 32.ik napra, szép vastag mnyálkahártyával. Kaptam tüszőrepesztő injekciót és most reménykedek.

2012. ápr. 18. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem tudtam, ki pontozott le, nem konkrétan rád gondoltam, csak aki ezt olvassa, általánosságban.

Tényleg mázlista kolléganőd van:)

Én is mondhatom magam hasonlóan mázlistának, mert az első fiunk amikor fogant, már kialakult a pco, csak a doki elfelejtette mondani :( Nemrég, pakolás alkalmával találtam meg az uh-os papírt. 5 évig nem volt kezelve a pcom. A kisfiammal nagyon problémás volt a terhességem, csak akkor nem tudtam, hogy a pco miatt. Aztán a terhességgel sokat felszedtem, és akkor már nem is nagyon volt ciklusom. Másfél évig nem tudtuk, mi a bajom, mert nem voltak ciszták.

De most is mázlistának érzem magam, hogy sikerült:)

És tervezzük a harmadik babát, már tudjuk, mire kell odafigyelni, talán nem kell éveket várni a következőre :)

25hkm

2012. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Kedves Henrietta! (első válaszoló). Mit tudtál meg pénteken az UH.-on? Nekem az injekció után másnap borzasztó fejfájásom és magas pulzusom lett, majd estére 37,4 lett a hőm. Együtt voltunk injekció utáni 2 napon, remélem sikerül. Azóta is érzem a petefészkeim.
2012. ápr. 22. 13:00
 13/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mikor nem kellene megjönnie?

2012. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Pénteken voltam a 10. napon és azt mondták hogy az endometrium 5 mm-es és domináns tüsző még nincs. Kedden kell visszamennem ellenőrző uh-ra. De nem látok rá esélyt hogy addigra lenne peteérésem.
2012. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Te meddőségibe jársz?

2012. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bocsi most néztem vissza a válaszokat, hogy ezt már kérdeztem :)
2012. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Kedves Henrietta! Nem járok meddőségibe, ez az első ciklusom ahol gyógyszerrel próbálkozunk.22.napig néztünk rendszeresen a tüszőérést, akkor max.14mm volt, de azt mondta a doki ne adjuk fel, lehet ez is elég, volt már rá példa. De akkor további ellenőrzést nem javasolt. Legközelebb akkor menjek, ha megjött vagy késik.


A ciklusaim nem rendszeresek 30-45 napig is eltart. Az átlagos olyan 35-38 nap körül van.

2012. ápr. 22. 19:30
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát nekem még ennél is rosszabbak a ciklusaim. :(

Spontán ciklusom nagyon ritka. mióta próbálkozunk (idén 2 éve) 2-szer volt spontán ciklusom. Tavaly szeptemberben és most januárban a műtétem után. Mindig csak gyógyszerrel jön meg.

Ha most sem lesz kedden peteérésem akkor gondolom megint felírják a gyógyszert amit a 15.naptól 24.napig kell szednem, szóval nekem esélyem sem lesz hogy mondjuk a 30. nap körül legyen peteérésem, mert addigra már a megvonásos vérzésem fog lenni :(

2012. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ma voltam UH-on. Elvileg nem repedt meg a tüsző injekció ellenére,de bevérzett. Nem értem mert azt mondta a doki, hogy lehet kiszabadult belőle a petesejt. Mnyálkahártya biztató. Ennyit mondott. Legközelebb jhét szerda uh, ha addig nem tapasztalok semmit. Van még esélyem?
2012. ápr. 23. 17:08
 20/20 anonim ***** válasza:
Reméljük sikerül!!!
2012. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!