Mennyien szedjük a clostit?

Figyelt kérdés

Mióta szeditek?

Milyen mennyiségben?


Nekem ez a 8. hónapom. 3x1 kellet szednem, most a ciklus 4. Napjától



2012. júl. 3. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A Closty az úgymond első lépcsőfok az orvosi beavatkozással segített megtermékenyítésnek.


Mindenképpen adnak hozzá valamilyen beágyasódást segítő gyógyszert is a peteérés utántól (én Duphastont kaptam) és néha tüszőrepesztőt is (gyógyszer vagy szuri).

Az orsovom szerint néhány hónapot érdemes megpróbálni vele (3-4), mert ha ezalatt nem jön össze, akkor vagy rezisztencia van (tehát Closty helyett érdemes valamilyen más gyógyszert kipróbálni) vagy pedig meddőnek lehet nyilvánítani a párt és lehet a következő lépcsőfokra menni (inszemináció és társai).


Számomra a 8 hónap Closty szedés nagyon-nagyon sok!


Az orvosod ugye figyelte a peteérésed? Voltak rendes tüszőid? Nem lettél ennyi Clostytól túlstimulálva?

Ugye kaptál beágyazódást segítő gyógyszert is?

2012. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én augusztus óta kb. 5-6ciklus során szedtem.Mindig uh mellett.Közte volt szünet.


Most sikerült és ikrek!

2012. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szedem! Szedtem hat hónapig uh követés mellett.. majd szünet, közben májusban műtöttek laparos átjárhatósági + drilling policisztás petefészek miatt és most szedem újra... most nem volt uh követés dokim távolléte miatt... pénteken tesztelek, már ha nem jön meg addig... de jó is lenne :) Drukkolok mindenkinek, ikrekhez hatalmas GRATULA :)
2012. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok, még csak annyi hogy én 2X1-et szedek csak!
2012. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindig figyelemmel követte a ciklust a dokim, nem kaptam mást csak clostit.

Azt monda a doki hogy ha csinál peteérést akkor nyugodtan lehet szedni tovább is.

Jövőhéten megy a pàrom andrologiára, hogy nàla minden rendben van -e.

Ha Neki minden ok, akkor nekem lesz petevezeték àtjàrhatósàgi vizsgálat, és ha itt is minden rendben akkor megyünk tovább.

2012. júl. 3. 20:15
 6/6 A kérdező kommentje:

Akinek már sikerült annak hatalmas gratula!!

Mielőtt megyünk az andrologiàra azelőtt tesztelek, hátha nem is kell màr menni.

Aki teszt előtt van, nagyon szorítok hogy hatalmas + legyen ;-)

2012. júl. 3. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!