Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt más kismama is, aki...

Van itt más kismama is, aki PCO-s, és mindenféle kezelés nélkül esett teherbe?

Figyelt kérdés
Hogyan vettétek észre, hogy terhesek lettetek? Mikor? Orvos mit szólt ehhez? És a család? És Ti magatok?

2013. márc. 27. 22:49
1 2
 11/17 Trudika ***** válasza:

Ha nem kaptál még clostit, szerintem meg kéne probálni, veszteni valod nincs, legalábbis én így voltam vele! Sok embernek segít

Neked is Ir és PCO van?

2013. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én vagyok a második válaszoló.


A teherbe esés pár hónappal két hónapig próbálkoztam a diétával, de amilyen édes szájú én vagyok, sajnos feladtam, és visszatértem az egészségtelen étkezéshez. Aztán vizsgadrukk miatt két hónapig szinte csak napfényen éltem, alig ettem. (IR-nél ugyebár ez is ugyanolyan rossz mint a nem megfelelő étrend.) Emellett a mozgásom az volt, hogy minden nap kb. 1 órát sétálok (munkahelyre bejárás miatt), emellett semmi más. A fogantatás akkor történt, amikor meglett a vizsgám, a munkahelyemen is jó híreket kaptam, és ünnepeltünk egyet. Szerintem az akkori boldogságomtól lett egy spontán peteérésem, mert erre más magyarázat nincs.


Fel a fejjel! Én nagyon drukkolok nektek! Édesanyám is hasonló cipőben járt, és ő kezelés nélkül háromszor teherbe esett, igaz csak 4 évente sikerült, de mindháromszor problémamentes terhessége volt, és mindhárman makk egészségesek vagyunk (leszámítva az én pco-mat).

2013. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Trudika ***** válasza:
Kedves utolsó! Köszönjük a biztatást, igazából az a legelkeserítőbb, hogy hónapok óta nincs még csak peteérésem a gyógyszerek diéta ellenére sem :-(
2013. márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nálunk az első a második hónapban sikerült, pedig nem volt kezelve a pco és ir.

A második babára 2,5 évet vártunk.

A harmadikról még nem tudok nyilatkozni.

2013. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Trudika ***** válasza:
Kedves Utolsó! És most tartod a diétát? Mozogsz, sportolsz valamit?
2013. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én szedtem merckformint, de szerintem a diéta számított a legtöbbet, és fontosnak tartom a mozgást is. 1,5 év...aztán megjött 2x egymás után és terhes lettem. Az a baba sajnos elment, de kb. 3 hónapra rá megint megjött 2x egymás után, és újra sikerült teherbe esni. Nem volt ugye normális a ciklusom, ezért ami tesztet csináltam negatív lett, így nem gondoltam, hogy terhes vagyok. Cigiztem, felcipeltünk egy mélyhűtőt, hasra estem síelés közben, lázas beteg voltam 2 hétig, aztán belenéztem a tükörbe és azonnal vettem mégegy tesztet, ami már pozitív volt. Gyönyörű, egészséges kisbabám 3,5 hónapos. :)
2013. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
szia.Én elmentem nőgyógyászhoz hogy babát szeretnék de nem jön össze.Elküldtek laborra és azt mondták az eredmények alapján spontán nem eshetek teherbe menjek magánklinikára.Gondoltam gyógyszerezés előtt megpróbálom természetes módszerrel.Herbária teákat ittam.Első 14nap cickafark második 14nap palástfű és végig a kettő mellett barátcserje.Először beállt a ciklusom 28 napra (mindig rendszertelen volt) utánna pozitív terhességi tesztem lett.Most 2 éves a lányom.
febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!