Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mesterséges megtermékenyítés...

Mesterséges megtermékenyítés esetén mikor lehet leghamarabb megnézni hogy sikeres volt-e a beültetés?

Figyelt kérdés
17.-én volt maga a visszaűltetés, viszont a doki csak +2 hét múlva nézi meg. A menstruációmnak viszont már a jövő héten meg kellene jönnnie (ha nem sikerült) és nem ebből szeretnék rájönni az eredményre....
2013. máj. 19. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány naposak voltak? Általában a 10. nap körül már mutathat pozitívat. Egyik simerősöm egy 6 napos fagyi babát kapott vissza 4 nappal a transzfer után már pozitvat tesztelet. Egyébként általában, főleg elsőre 2 naposat szoktak vissza rakni. Ebben az esetben 8-10 napot mindenképp ajánlatos várni a teszteléssel. A vérvétel elöbb kimutatja.
2013. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy csak a mensi esedékességének napját tudsz először pozitívat tesztelni.

De a kérdés engem is érdekel: nem lehet érezni hasszurkát, vagy mellfájdalmat, vagy valamit ha sikerült?

2013. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
de sokan éreznek, csak a lombik alatt az abaj hogy a sok hormon pótlástól is van csomó tünet. De a terehsség legelső jele terszetes és mesterséges megtermékenyülésnél is tök megegyeznek a pre mens tünetekkel. Igy nem lehet semmire következtetni. Sőt a lombik alatt vannak olyan termékek, gyógyszerek is amik Hcg-t tartalmazhatnak és akát fals pozitív eredményt is mutathatnak egy ideig, pedig nincs terhesség. De ez azért ritka.
2013. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3 naposak voltak, legalábbis ha jól gondolom a számítást. Kedden volt a műtét, pénteken rakták vissza az egyetlent!

Így mikor nézhetem meg szerintetek? És mit jelent a teszteknél a 10-es és a 25-ös? Ezekről valahol írtak hogy ez se mindegy, de ezek egyáltalán mit jelentenek?

2013. máj. 19. 16:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A 10-es az érzékenyebb elöbb kimutatja. A 10-es már 10 egységnyit is kimutata a 25-ös csak 25 egységtől. Neten rendelj tesztet ott van 10-es és jóval olcsobb én most rendeltek 15 db-ot 1200ért postaköltséggel együtt. de volt 30 db 1500-ért is. A drogériákban a legtöbb 25-ös, a clearblue nem de az meg egy vagyon, főleg a netes árhoz képest. Ha 3 naposak votlak akkor transzfer után 1 héttel már tesztelhetsz 10-essel. De ha negativ még nem biztos hogy nem sikerült mert pár napra rá lehet még pozitív. Ennél elöbb ne tesztelj.
2013. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

5naposakat kaptam vissza, a beültetés utáni 7. napon a kapott teszttel (25ös) már pozitív lett, azt hittük, ikrek :) de egyedül van.

A tüszőrepesztőtő beadásától számítva 10 napot várj, mert attól pozitív a teszt.


Az elsőnél 3naposakat kaptam, ott nem mertem tesztet csinálni, de megjött még a vérvétel előtt (a 14. napon kellett mennem, de kb. mindenkit akkorra rendelnek vissza)


Mind a kettőnél ugyanolyan tüneteim voltak, szóval szerintem ez nem mérvadó.


Drukkolok :))

2013. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én is nagyon drukkolok neked,szerintem beültetés után 10 nappal már próbálkozhatsz a teszttel,ha nem kaptál extra tüszőrepesztó szurit.Az első beültetésemnél sajnos nekem fals pozit mutatott emiatt.Most biztosan megvárom a 2 hetet,szerdán megyek még csak a 6.napi ultrahangra.Megy a drukk,figyelem majd ezt a kérdést!És még valamit:csak pozitivan!!!
2013. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 5 naposan kaptam vissza kettőt, és 5 nap múlva már + volt a 10-es és a 25-ös teszt is, 1 picúrkám lett :)


Szerintem a visszaültetéstől számított 7. napon már tesztelhetsz, de ha negatív lenne, akkor se aggódj, lehet csak nem mutatja még a teszt.

Drukkolok!!!

2013. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a hétvégén megnézem, hátha.Igyekszem pozitív lenni, csak kicsit visszavett belőlem amikor 12 petéből 8 volt megfelelő, amikből aztán csak 1 lett visszaültethető. Írok majd az eredményről.
2013. máj. 21. 09:42
 10/13 anonim ***** válasza:
drukkolok:)
2013. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!