Lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Máj.5én lefeküdtünk a férjemmel, már nagyon szeretnénk kisbabát csak még eddig nem jött össze és hamarabb jött meg a kelleténél de a 3dik napra el is múlt. Pedig nekem 6napig szokott tartani, és azóta szédülök hányingerem van sokat eszek sokat pisilek és fáradékony is vagyok. Tegnap vettem terhességi tesztet negatív lett. Később még vegyek vagy menjek el orvoshoz? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 22. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj a hétvégén újra! Ha negatív lesz akkor lehet hogy nagyon rá vagy állva a baba projektre de lehet hogy ez most csak egy ilyen hét volt! De szurkolok!
2013. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már féléve próbáljuk össze hozni de nem sikerült még idáig. Remélem most már sikerült. Mindenképpen veszek egyet hétvégén, Köszönöm szépen!
2013. máj. 22. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
drukkolok hogy sikerüljön, de ha mégsem, keress fel endokrinológust, és füllentsd azt, hogy 1 éve próbálkoztok!
2013. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok terhes! Mindenképpen felfogom akkor keresni, és mondom majd neki. Azért köszönöm szépen! :)
2013. máj. 27. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!