Lehet hormonprobléma?

Figyelt kérdés

Terhességben már nem reménykedek...

Előző hónap peteérés után elkezdődött a szokásos hasfájásom.Ahogy közeledett a menstruációm úgy csatlakozott hozzá a szokásos mell és hónalj fájdalgom.Menstuáció elött 2nappal olyan mellfájdalmam volt amit még sosem éreztem.Aztán enyhült.Megjött de a tünetek maradtak gondoltam elmúlik másnap min ahogy eddig, sajnos nem mult el egyik tünetem se...Tegnap kellet volna peteérésemnek lenni de nem pozi az ovuteszt szinte nem is látszik.Már fél éve használom eddig mindig pontos volt.

Tesztet csináltam menstruácio után negatív lett ezért gondolom terhesség már nem lehet.

Nőgyogyásztól 27-re kaptam időpontot.

Úgyhogy csak azért kérdezem, hátha valakinek már volt ilyen.

Lehetséges hormon probléma vagy valami más?

Köszönöm előrre is a válaszokat.


2013. jún. 9. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma lesz késöbbi peteérés hosszu ciklus várható.Szurkolok hogy minél előbb kiderüljön szerintem magas lehet a prolaktinod ha igy fáj a melled.
2013. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!Úgyis itt az ideje pont kivizsgáltatni magunkat.Mert egy 1,5 éve volt egy vetélesem ami 1év után lett...És azóta nem jön a bébi :(

Mégegyszer köszönöm

2013. jún. 9. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl vagy már valamilyen vizsgálaton? Most bennem is para van 8 honapja nem jött a baba most sikerült de nagyon mensi érzésem van még csak tegnap teszteltem pozit
2013. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

SZija!Nem voltam még semmilyen vizsgálaton.

Most 27-én megyek elmondani, remélem elküld vizsgálatokra.

De ne idegeskedj, nem lesz semmi...

Én még véreztem is, mert csak a következő mensim nem jött meg az első terhességemnél!És vetélés után derült ki, hogy már előző hónapban terhes voltam...

És persze csak halkat gratulálok :)

2013. jún. 11. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!