Nekem már soha nem lesz gyerekem? Pajzsmirigy alulmükődésem van. Amikor kiderült, akkor a TSH 26 volt, aztán lement 0.2-re. Most fél év elteltével már megint 8. A doki azt mondta, hogy most ne probálkozzunk babával.

Figyelt kérdés
Valakinek tapasztalat?
2013. jún. 25. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ettől még lehet babád, de előbb be kell állítani a tsh szintet. Azért mondta, hogy ne próbálkozzatok, mert egyrészt nehezebb teherbe esni, másrészt könnyebben elvetélhetsz, ha nincs beállítva. Nekem is ez van, igaz, nekem csak 5-ös volt az értékem. Kb. 3 napi gyógyszer szedés után terhes lettem, csak veszélyeztetett voltam, mivel barnáztam /nekem is mondta a doki, hogy addig ne essek teherbe, amég nem állítják be/. Azóta már van egy gyönyörű 12 hetes fiam. Szóval kitartás és sok sikert a babucihoz!
2013. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!Kicsit lelket öntöttél belém! Nagyon elkeseredtem...
2013. jún. 25. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
ettől még lesz gyerekd, ha helyre jön a pajzsmirigyed akkor sikerülni fog.
2013. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anti TPO-t néztek már nálad???
2013. jún. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok, de a téma érint engem is! Nekem a TSH : 3,36 lett. Kaptam rá Ltiroxint, ma kezdtem el szedni. / hét múlva kell vissza mennem vérvételre, ahol majd megnézik változott-e az értékem. Emellett pedig nagyon alacsony a progreszteron szintem, emiatt most biztos nem volt peteérésem, mennem kell nőgyógyászhoz, talán majd Ő ír rá valamit ami segíthet. Már 2 éve várjuk a mi kis "csodánkat".

Kérdezőnek, ne keseredj el, ha ez a doki csak ennyit mondott és nem hajlandó mélyebbre ásni, menj el egy másikhoz a leleteiddel, biztosan segít majd! Nem olyan szörnyű ez az eredmény, rendbe kapják hamar. Szerintem próbálkozni meg mindig megéri, mert bármikor történhetnek csodák! :)

Szörnyű, hogy mennyire nem törődnek azokkal a nőkkel akik nem csettintésre lesznek várandósak. Nem beszélve arról, hogy rengeteg pénzbe kerülnek ezek a kivizsgálások, vagy ha szakrendelésre mész, hetek, sőt hónapokba is telhet mire kapsz időpontot!!!

Még egyszer bocsi, hogy leírtam a saját bajom és a felháborodásom okát!

mindenkinek sok sikert kívánok a mihamarabbi babásodáshoz! :) (K 34)

2013. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim hogy nem lehet. De nekem más bajom is van. IR , Pajzsmirigy am, és magas prolaktin, kóros D vitaminhiány, magas kortizol (bár ez legutóbb jó volt)


ez van...beletörődtem:(


de szerintem ha más baj nincs, ettől még teherbe eshetsz. Rendbe tudják rakni:)


27/N

2013. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ne ad fel! Nekem is volt gondom, bajom mire teherbe estem, de sikerült.

Nekem "lágy rész" rákom volt...a jobb combom tövében ejtettek vágást és kitakarították a dolgokat...sokáig engem is azzal bombáztak, hogy most már biztos, hogy nem lehet kisbabám. Erre jött még a ráadás szintén a jobb lábam térd hajlatában csontkinövést találtak, ami eléggé daganat gyanús lett ezért azt is kiműtötték. Szóval jöttek a bajok egymás után és ezek még nem is régen durván 8-9 hónapja történtek...és már májusban teherbe estem és már 5. hónapban vagyok. ^^ Szóval minden lehetséges, csak bízz benne!!!

2013. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bíztatást,nagyon jól esett!

Remélem nekem is összejön hamarosan a baba!

Neked sok boldogságot,örömet,egészséget kívánok a babához!

2013. szept. 23. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!