Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Rövid ciklussal (rendszeresen...

Rövid ciklussal (rendszeresen 24 napos) milyenek az esélyeim a teherbeesésre? Hogyan lehet természetes módzserekkel visszaállítani a 24 napos ciklust 28-ra?

Figyelt kérdés

Peteérésem rendszeresen van, de ennyi idő elég ahhoz, hogy rendesen megérjen, legyen ideje beágyazódni? Tudom, hogy peteérést segítő gyógyszerekkel a problémám nem probléma, de még szeretnék valami "természetes" módszerrel próbálkozni, esetlegesen a 24 napos ciklusomat visszaállítani 28 naposra (mert hogy régen óramű pontosságú volt, de egy napon elromlott bennem valami, ennek jó pár éve és azóta fixen 24.)

Volt valaki hasonló helyzetben? Jó lenne, ha azok írnának, akik ezt a "problémát" sikeresen megoldották! Köszönöm!



2013. júl. 7. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Jók az esélyeid! Mióta próbálkoztok? Nekem is ilyen rövid, két gyermekem van.
2013. júl. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 25 napos volt a ciklusom a 2. gyermekem születése után. Amikor elhatároztuk, hogy jöhet a 3. baba, én is féltem attól, hogy nem fog hamar sikerülni, ugyanis előtte mindig 28 naposak voltak, a 2 gyerkőc pedig az első hónapban megfogant. De szerencsére nem volt gond, a 2. hónapunk sikeres lett.

Annyit tehetsz, hogy ne középidőre számolj, hanem pár nappal előrébb. Nekünk a 12. nap volt sikeres.

2013. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 24 napos ciklus önmagában egyáltalán nem probléma.

A kérdés, hogy azért rövid, mert a ciklus első fele rövid (ez nem baj), vagy a ciklus második fele rövidült le (ez már jelenthet gondot).

2013. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!