Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » "B Rh vércsoport Anti-d szuri...

"B Rh vércsoport Anti-d szuri 2. baba teherbeesési problémái?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés????
2013. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első gyerek hála egészséges spontán baba.Születésekor Anti-d ellen anyag szurit kaptam.2.babát szeretnénk elvetéltem kiderült hogy újra fontos kellett volna az anti-d szuri
2013. júl. 20. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
B -s rh mi? És miért kell egy B-s-nek anti -d szuri?
2013. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha gondolod olvass utána a google-ba beírod
2013. júl. 20. 17:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Most őszintén szerinted ennek van értelme? "kiderült hogy újra fontos kellett volna az anti-d szuri" És nem tudom mit tudnánk tanácsolni mi? Ha ilyen jellegű problémád van, akkor azt az orvossal kell megkérdezni, főként mert itt nagyon értjük mit szeretnél megtudni?
2013. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hosszú!!!!!
2013. júl. 20. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
RH negatív vagy? Mert azt nem írtad! Akkor kell anti d.
2013. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is rh- vagyok, nekem is adtak a szülés után, sőt tavaly a vetélés után is, missed ab-al fejezték be a terhességet. Automatikusan adnak nem én kértem. Mindenféleképpen kellett volna adniuk a kórházban, már ha voltán a vetélés után!

De én sem értem mi a probléma konkrétan!?

2013. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok Köszönöm a válaszokat.

Bonyolult a téma.Én-"B Rh negatív---Kutakodom a gyerek vércsoportja után szerintetek ezt hol találom leírva,mert nem találok adatot erről.Védőnőt fogom megkeresni segítsen.

Első gyermekünk spontán baba a születésekor anti-d szuri meg volt ez 7éve.De a 2.baba próbálkozása előtt is kapnom kellett volna Anti-d Úgy tudom fontos lett volna.

Márciusban elvetéltem a 10.héten eü.kaparás lett sajnos a vége.Anti-d kaptam ezt is a hétvégi ügyeletes orvos vette észre,aki a dokim hibázott neki ezt tudnia kellett volna.

Pihentünk 2hónapot.A 3ciklusban újra várandós lettem inszemináció nélkül ez is érdekes mert azért kellett januárban az inszem,mert nem jutnak fel a spermiumok.Próbálkozásunk 23.hónapjában magunktól sikerült de újra elvetéltem az 50.napon sajnos nagyon lassan emelkedett a hcg szint.Sürgő ellen anyag vérvételt kaptam negatív lett,újra kaptam anti-d-t,újra eü.kaparás.Hogy hogyan fog így sikerülni a kistesóka,mert most már ott tartok-tunk hogy félek mégegyszer nem szeretnénk átélni ezt a fájdalmat.Mi lehet a gond?Miért vetélhettem el?Soha nem fogjuk megtudni!?

Azt gondoltam értitek ezt a bonyolult dolgot,mert nekünk is nagyon nehéz ezzel szembesülni.Olyan családokat párokat,keresek akik sajnos de átélték ezt fájdalmat,ráadásul társul hozzá a vércsoport gond.

Hogyan,mit tegyünk milyen vizsgálatot vagy vérvételt hogy kiderüljön mi lehetett a vetéléseim oka-i.hogy valóban a vércsoport?Vagy esetleg valami más?Nem tudjuk teljesen tanácstalanok vagyunk.

8kérdező:Írtad hogy te is kaptál szülés után anti-d,tavaly a vetélésed után is kaptál.

Az a gond hogy a 2.baba tervezése előtt is kapni kell Anti-d.-t.Nem vetélés után.Nyilván nem történt volna vetélés ha előtte is kaptál volna te is,én is Anti-d.-t.

Ti nálatok azóta sikerült a kistesó?

2013. júl. 22. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!