Lombik, Fagyasztott ET+8. nap. A teszten már kéne látni, ha pozitiv és sikerült, ugye?

Figyelt kérdés
5 napos embriókat kaptam vissza,a tegnapi és a mai tesztem is hómező.Szerintetek is adjam fel a reményt?
2013. júl. 25. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért még teljesen ne add fel, de már látszani szokott ilyenkor. Hányadik lombikod?
2013. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Második
2013. júl. 25. 11:44
 3/11 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül, sőt...


az ET+8. napon CSAK én láttam, a férjem szerint totál semmi nem volt ott :)

De az egyik lánynak, aki velem együtt volt, csak a vérvétel napján (12. nap) reggel lett halvány+

2013. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ez vajon egyén vagy tesztfüggő?
2013. júl. 25. 12:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom...


végül a vérvételen magas hcg-m lett (910 körül), mondták, hogy tuti ikrek (de egyedül van), és látod, még így sem mutatta a teszt a 8. napon. A dokim mindig azt mondta, hogy amíg meg nem jön, vagy a vv nem mutatja, hogy nincs baba, addig van remény.

2013. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és sok boldogságot,jó egészséget kivánok Nektek!!
2013. júl. 25. 13:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ET+8 napon delutan pozitiv volt, en 3 naposakat kaptam vissza. Azert csinaltam tesztet, mert ugy gorcsoltem, hogy biztos voltam benne, hogy mensi lesz....

De van, akinek 12,14.napon lesz pozitiv a teszt, ezert is mondjak, hogy ne teszteljunk tul koran, mert elveszi az ember kedvet. Mondom, en is vartam volna, csak durvan gorcsoltem.

Szerintem a legbiztosabb lenne egy hcg vervetel, arra ndm tudsz elmenni?

2013. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én ugyanígy jártam.A teszt negatív lett és legnagyobb nyugalomban mentem vérévételre, azzal a tudattal, hogy majd délután közlik velem, amit már tudok a tesztből és láss csodát az ellenkezője történt.Ne add fel, van még remény!
2013. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást és a kedves hozzászólásokat!Hétfőn megyek vérvételre,keddre lesz eredmény.Szép napot mindenkinek!
2013. júl. 26. 09:34
 10/11 anonim ***** válasza:
írj mindenképp!
2013. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!