Miért van az hogy nincs semmilyen káros szenvedélyem (dohányzás, kávézás) mégse jön a baba?

Figyelt kérdés
Nekem semmi szenvedélyem nincs mint már írtam igaz a páromnak sajnos igen :/ de a legbosszantóbb az hogy sógornőmnek most jön a 2. baba 3 év alatt!!! az egyik baba 2 éves a második még csak most van úton. Sógornőm ugyanúgy dohányzik és kávézik (kávét naponta többször is iszik) a férje is ugyanez plusz még iszogatni is szokott nekik össze jön a baba! Mi már 2 éve próbálkozunk mégse!!!!!!!! ez annyira dühít és elszomorít :(
2013. aug. 4. 11:43
 1/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
62%
a baba megfoganasanak semmi loze a tenyhez hogy valaki a fogantatast megelozoen mennyit dohanyzott, kavezott... dicseretes, hogy Te nem tetted, de nem ezen mulik. Talan jobban mulik azon, hogy igyekezned kene elengedni a feltekenyseget es a rosszindulatot a sogornoddel szemben...
2013. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy a fogantatásba nincs szerepe de másban igen...
2013. aug. 4. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Azért nem jön, mert rá vagy állva teljesen a témára! Így nem is fog...
2013. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az élet sajna nem igazságos.

Olyan is van, akinek még a 8. abortusza után is összejön a gyerek, én meg sosem voltam felelőtlen, mégse tudom rendbe hozni a ciklusom már só pár éve...

2013. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 év sikertelenség után már rég kellettek volna kivizsgálások. Voltatok már? lehetőleg egy meddőségi intézetet keressetek fel. Attól hogy nincs káros szenvedélyed ezer oka lehet. Akár hormonális vagy szervi baj lehet bármelyikötöknél.
2013. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 2 éve próbálkoztok, akkor ideje lenne egy alapos kivizsgálásnak, mindkét részről.
2013. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves nem is tudom hányadik válaszoló igen is fontos hogy cigizik e vagy sem...ápolónő vok és a férjem sperma képe is jobb mióta letette a cigit ráadásul gyerek osztályon vok és az olyan szülők akik végig cigiztek a gyerekeik szinte 90%-a asztmás :(( gyakori bronchitis és tudogyulladassal jönnek be
2013. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Először is 2 év után már érdemes lenne kivizsgáltatnotok Magatokat, ha még nem tettétek meg.Egy méregtelenítés mindkettőtöknek jó lenne és feltőlteni a szervezetedet vitaminokkal, ásványi anyagokkat, a párodnak meg többek között szelént fogyasztania, ami a sperma számot szaporítja.Sok jó tapasztalat van velük. Sok sikert!
2013. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!