Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inzulinrezisztencia kezelésére...

Inzulinrezisztencia kezelésére keresek jó dokit, kit ajánlnátok?

Figyelt kérdés

Ha lehet,ne a Mens Mentist ajánljátok, olyan dokit keresek Budapesten,akire,hogy fogadjon, nem kell heteket várni...

Nagyon köszönöm!


2013. aug. 4. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Pedig a legjobbakat ott találod. Én 4 orvosnál jártam, de csak ott segítettek nekem korrektül. Mindenhol máshol félrekezeltek és éveket pocsékoltam el, hiába fogadtak szinte azonnal. Ha megfogadod a tanácsom, kérsz időpontot és kivárod. 25hkm
2013. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cseh Erika, nekem ő találta meg a problémám és neki köszönhetem a fiamat is. [link]
2013. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 1.válaszoló, melyik doktornőt/drurat ajánlanád ott?

2013. aug. 5. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a Mensmentist javasolnám, függetlenül attól, hogy sokat kell várni. Inkább várj 1-2 hónapot, minthogy hónapokig félrekezeljenek. Dr. Tűű László a legjobb, de hozzá a legnehezebb is bejutni. Rencz Rita is nagyon ügyes még.
2013. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dr. Breyer Helgához jártam 1 évet, utána próbálkoztunk a babával és elsőre sikerült. Nem mennék máshoz, akármennyit is kell várnom (távkonzultáció is van, ha már felvettétek a fonalat együtt, így szinte nincs is várakozási idő). Minden értékem rendben van azóta, hogy őt megismertem.
2013. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rencz Rita doktornő állítólag szakvizsgázik, ezért nekem egy héttel ezelőtt nem tudtak hozzá időpontot adni, Breyer Helga doktornőt javasolták, így hozzá fogok menni, szeptember közepére kaptam időpontot.
2013. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pálmai med, Dr Speer Gábor
2013. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!