Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nemvárt előtt kissé emelkedő...

Nemvárt előtt kissé emelkedő hő, de csak 36,7, de a cicifájás enyhül. Reggel tojásfehérjés, majd vizes folyás. Fejfájás tompán napok óta. Minden hónapban behülyít vmi új tünetegyüttes. Hogy lehet nem megbolondulni ebbe?

Figyelt kérdés
Majd minden hóban 1 héttel mensi előtt elkzdek mindenfélét beképzelni, figyelni és bár a ciklusom állandó 25, de inkább 26 napos, a tünetek mindig változnak. amúgy van pco, meg ciszták, szedek Merckformin Xr-t, eutiroxot keveset, diétázok, bár caslok mostanában (vissza is szedtem hasra, bár a súlyomon nem látszik 50kg vagyok)ja és 36 éves, rohadtul unom már ezt a várakozást, meg hogy mindig megjön. Vki tud vmi bíztatót mondani? (légyszi oltásokkal kíméljetek, elég szar cikizés nélkül is)köszi!

#terhesség #PCOS #ciszta #folyás #kicsit emelkedő hő
2013. aug. 13. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Peteéréed van rendesen vagy megreped ha van? Ez is gyakori probléma PCOS mellett. Sajnos vagyunk páran PCOS-ok akiknek nem sikerül spontán (mi 4 éve várjuk) most van az első clostilbeyt-es hónapom, lett is egy szép petém igy nagyon reménykedünk hogy sikerül most. De sajnos sokunknak kell inszem vagy lombik ha más gond is van.
2013. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem tom biztosan, dokinéni szt hol van, hol nincs. nekem is felírta a clostit, de még nem kezdtem el, ha most megjön, lehet, h belevágok, bár nagyon félek, h csak megkavarja a hormonháztartásom illetve ikrek is durva lenne, meg áll. nagyon durva mellékhatások lehetnek, neked hogy jött be? néztek uh-on vagy máshogy tüszirepit?

ja még a kérdéshez annyit, h tegnap reggel 36,3 volt a hőm, bár nem emlkszem tutira (lehet, h 36,4-5?) annyi bizti, h elkenődtem, h alacsony, tuti nincs semmi. csak azért kezdtem el mérni, mert kp időtől olyan marhára fájtak a cicik, h az gyanús volt. meg viszkettek. ez utóbbi már elmúlt.

vkinek 5lete erre a nyákos mensi előtti egyszeri váladékra? nekem ez kp időben szokott lenni. most meg holnap vagy azutánra nem várom.. nekem ez marha fura. köszi a választ

2013. aug. 13. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Belinkeled a görbéd? Nem lehet, hogy csak most volt ovud?
2013. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet, h nem mérem rendszeresen, mert túl összevissza élek, csak a napokban néztem meg, mondván ha mondjuk 37 fölött van, akkor az nálam már vsz, mert hacsak nem vagyok beteg nemigen megy 36,5 fölé soha. még nappal se jellemző.szóval csak ennyit tudok, h tegnap, meg ma. elég értelmetlen így tudom. de ha most lenne tüszőrepi, nem kéne pont leesnie a hőnek? amúgy elvileg 11-12 napon kéne, mert 25 ill. inkább 26 naposak a ciklusaim. bár tom van kivétel.akkor most akciózni kéne? de attól meg elmehet ha van vki bent, nem? ajaj, lehet, h simán csak megbolondultam már a sok várakozásban.
2013. aug. 13. 13:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és tudnál vmit írni a clostis tapasztalataidról? érzel vmi különbséget ebben a ciklusodban? amúgy drukkolok neked! és köszi, h írsz
2013. aug. 13. 13:28
 6/6 A kérdező kommentje:
vmi rosszat szóltam? vkinek tippje, az izgat legjobban, h nem lehet-e h ilyen extrém késői peteérésem van? hogy akkor most tanácsos esetleg szexelni hátha? mitől lehet még nyák?
2013. aug. 13. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!