Hogyan dolgoztátok fel a negatív teszteket? Még rövid ideje próbálkozunk, de a bizonyítási vágy, hogy én is NŐ vagyok bennem él!

Figyelt kérdés
Sajnálatos módon évekkel ezelőtt kivették egy ciszta végett a jobb oldali petefészkemet és petevezetékemet!Talán még mindig nem dolgoztam fel teljesen és az hogy nem sikerül a baba,saját magam hibáztatom!
2013. aug. 21. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász mit mond? Valami gyógyszer, kezelés?


Nekem csak 1 negatív tesztem volt, elég nehezen viseltem azt is. Nekem az vált be, hogy nem tesztelgetek feleslegesen. Nem tudom, mennyire kiszámítható a ciklusod. Én csak a mensi elmaradása utáni 5. napon teszteltem.

2013. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Negatív teszteket sehogy, ugyanis soha nem csináltam tesztet feleslegesen, ideje korán.

Megvártam mindig a vérzést és több, mint fél évig ugye meg is jött, aztán fél év után egyszer kimaradt, nekem mindig is rövidebb ciklusaim voltak és soha nem volt több 31 napnál, így a 32. napon csináltam tesztet, ami erős pozitív volt.

És az, hogy összejön vagy sem, az nem a te hibád! Sajnos vannak olyan emberek, akiknek nem jön össze vagy csak nehezen. Én azt gondolom, hogy bízni kell mindig a legjobbakban. És ezért soha ne vádold magad! Ettől még nő maradsz ugyanúgy, csak problémáid voltak, meg lehet vannak, vagy csak simán rosszul időzítetek.

2013. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A nőgyógyászom szerint,hajrá! van esélyem,csak egy picivel kevesebb mint a nagy átlagnak!

Sajnos nem maradt ki a mensim,csak rövid ideig(2napig)tartott és a harmadik nap is csak barnáztam.

Van hányingerem,fura hasfájásom és azt hittem sikerült,de teszt szerint nem!

2013. aug. 21. 14:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudom, nehéz, de nem szabad tesztelni amíg nem marad el a mensi. A tünetek vagy valósak, vagy csak a szervezeted "ver át".
2013. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 3 évig szenvedtünk :)

Ma pozitívat teszteltem negyedszer is, de még mindig nem hiszem el!


Nekem doki ajánlotta, hogy aktus alatt/után a csípőt minél magasabbra (2 párna fenék alá) és 1 óra fekvés... a második hónapunk volt ezzel a tanáccsal... és sikerült.. eddig 3 évig ilyen jó tanács nélkül próbálkoztunk...

2013. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Itt volt a hosszú hétvége,hányinger és rosszullét kerülgetett,persze hogy feltűnt a családnak!Anyósom rá is kérdezett,nem vagyok terhes?

Ez volt az ilyen csalóka első hónap,reménykedtünk egészen reggelig!A tesz negatív!

Január óta nem szedem a gyógyszert,hónapok óta benne van a pakliban a baba lehetősége!

Eddig mindig normális volt a menses,most két napig tartott,folyamatos hányinger,rosszullét kíséretében!

Reménykedtem,de sajnos a teszt negatív!

Nincsenek már éveim a szülésre és a páromnak még nincs gyermeke!

2013. aug. 21. 14:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Nehezen dolgozom fel már immár 2 éve . Havonta 1-2 teszt elmegy .

Én is magam hibáztatom. :(((

2013. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem 1-2 napig szomorít el a negatív teszt, de egyből elkezdek foglalkozni a következő ovulációval és még egészségesebben élni, így egyből váltok a felkészülésre a következő lehetőségnél.

ne add fel, a csoda lehetősége mindig ott van a következő peteérésnél :)

2013. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én előzőleg úgy jártam, hogy a ciklusom 19. és 24. napján védekezés nélkül voltunk együtt a párommal. Akkor 1 hete késett és megcsináltam egy tesztet, ami negatív lett:( Persze rá fél órára már meg is jött a menzeszem. És csak akkor beszéltük meg párommal, hogy innentől kezdve nem fogunk védekezni és jöhet a baba ha szeretne. Ebben a hónapban elvileg pont jókor voltunk együtt, de napra pontosan megjött a menzeszem tesztelnem sem kellett:(.. sírtam is... de reménykedek, hogy összejön a következő hónapban:)Kitartás NEKTEK is!
2013. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már több mint1 éve próbálkozunk a kistesót összehozni, de eddig semmi. Január óta a mensesem rendszeresen szórakozik nem jön meg, késik, túl hamar jön.. Voltam dokinál, hormon vizsgálatra elküldött, és mindent rendben talált.

Most a tanácsára a párom c vitamint meg multivitamint kezd szedni, és pedig inofolic-ot.

Reméljük hatásos lesz :-)

2015. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!