Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan, akinek masszőr,...

Van itt olyan, akinek masszőr, kineziológus vagy más alternatív terápia segítségével sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen igen.

Májusban voltam a kineziológusnál, mondtam, hogy szeretnénk babát és oldjuk azokat az esetleges lelki okokat, ami miatt nem jönne. Júniusban szünetet tartottunk, és most, tehát a második hónapban teszteltem pozitívat.

Mellette persze volt sok minden más is, amit megtettünk a kicsiért, de én hiszek abban, hogy a kineziológus is hozzájárult a sikerhez.

2013. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy olyan lelki sérülés gyógyulási folyamatában voltam,amit kívánni még az ellenségemnek sem kívánnék.Tudtam,hogy a teljes gyógyulást csak egy baba fogja meghozni.Én akupunktúrára jártam 2 vonalon dolgozott rajtam:az egyik a hormonháztartásom "rendbehozatala" a másik a lelki dolgok "gyógyítása".Úgy voltam vele hogy ha már a közérzetem jobb lesz azért már megérte! Kb. a második hónapban már terhes is voltam !!!!Biztos vagyok benne hogy az akupunktúra nagyon sokat segített! De fontos hogy bármilyen alternatív módszert kezdesz is el ha te magad nem hiszel benne semmit nem ér.Mégha másoknak segített is hit nélkül nem segít neked!
2013. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó, hova jártál akupunktúrára?
2013. szept. 17. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!