Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Norcolut és Bromocriptin közt...

Norcolut és Bromocriptin közt mi a különbség? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Mind a kettő gyógyszer csökkenti a prolaktin szintet?Könnyebb teherbeesni Clostilbegytel és Norcolutal?Valaki szedte már a Clostilbegytet Norcoluttal?

2013. aug. 22. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A Norcolutot menstruációs problémákra írják fel, vérzést indukál, én úgy tudom (amikor szedtem, akkor is az volt a cél, hogy megjöjjön). Terhesség esetén én nem hiszem, hogy ezt javasolná bárki.


Bromocriptint is szedtem, teherbeesés előtti hónapban, prolaktin csökkentésére, tökéletesen bevált. Egy hónap után babát vártam.


Clostyról csak hallottam, sosem használtam. Erről nem nyilatkoznék, olvastam ilyet is, olyat is róla.

2013. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

A Norcolut progeszteron pótlás, az abbahagyása kiváltja a vérzést. A Bromo csökkenti a prolaktin szintet.

A closti peteérést serkentő gyógyszer.

Tapasztalataim szerint célravezetőbb megkeresni és megszüntetni a hormonzavar okát és azt kezelni, ezt endokrinológus tudja megtenni.

A norcolut-closti párost tűzoltás jelleggel adják a nődokik, normális ciklust próbálnak velük generálni, de viszonylag ritkán sikerül belőle baba.

:-(

2013. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!