Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy méhen kívüli terhesség...

Egy méhen kívüli terhesség (eltávolított petevezeték) és egy vetélés után ti még próbálkoznátok természetes úton, vagy inkább lombik?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 19:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Méhenkívüli után jött az újabb méhnkívüli! Petevezeték hiányában mentem utána lombikra. Nagyon gyorsan sikerült,3-as ikreket szültem! Tehát összejöhet a 3 gyerek! :))


Ne várjatok, felesleges, vágjatok bele a lombiba, sok idegeskedés és várakozás helyett válasszátok a tuti sikert!


Sok szerencsét!

2013. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Lombik, csa k hogy mihamarabb sikerüljön, meg ha már ennyit próbálkoztatok sikertelenül, inkább váltanék. Nekem volt egy missed ab-om 2,5 éve azóta nem sikerül. 1,5 éve viszont kezelnek IR-re, de semmi, pedig már beálltak az értékek. Ekkor vállalkoztam arra, h laparoszkópia, hiszteroszkópia, átjárhatósági és most inszemmel próbálkozunk, remélem sikerül!!! Ha nem lombik. Rem. addig nem jutunk el! Kedves utolsó: Gratulálok, ez fantasztikus!!! Én is ikreket szeretnék! >3 <3 :)
2013. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én 36 éves vagyok . Tavaly nyáron volt egy méhen kívüli terhességem, amit korán észrevettek ezért nem kellett műteni, gyógyszerrel megszakították .Idén tavasszal lettem ismét terhes - már nagyon aggódtam hogy valami bajom van - , de sajnos 6 hetesen május elején elvetéltem .Ekkor adtam fel - még menstruációt sem írtam fel .Jelenleg 19 hetes terhes vagyok , a pontos időt nem tudjuk mivel az egyetlen menstruációt ami a vetélés és a baba között volt , nem írtam fel, DDDD :)

Szóval én azt mondom, ne add fel , próbálkozzatok még min fél évig , próbálj egészségesen éli, jól érezni magad és magatokat . Jah, mi tervezünk még min 2 gyermeket , most azon durrokolok hogy természetes úton tudjak szülni, hogy következő jöhessen amikor csak akar .:)

Még egy fontos dolog ! Nálam az első terhességi vérvizsgálatnál derült ki hogy olyan szintű pajzsmirigy alulműködésem van, amivel elméletileg teherbe sem tudtam volna esni - gyógyszert kell szednem rá . Én kivizsgáltatnám magad a helyedben , ilyen irányban is - ki tudja lehet hogy nálad is erre fele van a megoldás .

Sok szerencsét és minél előbbi gyermekáldást kívánok !

2013. okt. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!