Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van bármilyen bevált módszer...

Van bármilyen bevált módszer a teherbeesés elősegítésére?

Figyelt kérdés

Két éve nem szedem már a fogamzásgátlót, de kb. fél éve próbálkozunk rendesen.Orvosnáál még nem voltam,mindig azt mondom még megvárom ezt a hónapot... Nehéz nem gondolni arra nem e valami baj van eggyikünkkel, hiszen annyi olyat hallani, hogy akár egy alkalomból babák születnek,s nekünk számtalan alkalom volt már (a fél évi próbálkozások előtt is becsúszhatott volna) mikor megtörténhetett volna.

Most arra lenék kíváncsi vannak e bármilyen módszerek amik elősegíthetik,pl pózok, vagy teák...

Olyanok válasza érdekel legfőképp akik próbáltak ilyen dolgokat és használt avagy nem.

Köszönöm!



2013. szept. 11. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy a gyógyteák megoldást nyújtanak ilyen esetben. Sosem szerettem, ha valaki úgy keres alternatív megoldásokat, ha azt sem tudja, mi az alap probléma. Egy sima vérvétel, átlagos nőgyógyászati vizsgálat, stb. nem ártana, és a párodnak egy kivizsgálás. Aztán ha tudod melyik hormon nem stimmel, vagy van-e eltérés, akkor még midnig el lehet gondolkodni a teázáson. Így vakon tippelve viszont lehet, hogy többet ártasz vele, mint használsz. Az, hogy a szomszéd Marikának bejött, vagy itt mondjuk egy tucat nőnek, nem biztos, hogy neked is megoldás, főleg, ha nem is az a problémád, ami nekik. Ne tippelgess és ne várj, ess túl a rutin kivizsgáláson! Aztán utána tudni fogjátok, mi a helyzet!
2013. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Menstruációd rendszeres?

Egy orvosi vizsgálat nem árthat, nemcsak azért, hogy minden rendben van-e, hanem azért is, hogy később minden jól menjen.

Én cickafark cseppet ittam, aztán palástfűteát és méhpempőt meg vitaminokat szedtünk mindketten a férjemmel. Nekünk ezek segítettek, meg a rengeteg szex (de tényleg).

2013. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kivizsgálás után gynex cseppek,gyertyapóz szex után,folsav,terhesvitamin folyamatosan.Nekem ezek váltak be.
2013. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Méhpempő. Kétszer segített.
2013. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!