Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Váltsak orvost vagy nem? Ti...

Váltsak orvost vagy nem? Ti mit tennetek, mit tanácsoltok? Hasonló esetben valaki? Részletezem lent!

Figyelt kérdés
18.éve egy orvosom van,mindkét gyermekemet nála szültem.Most 36.éves vagyok,babát szeretnénk,de úgy érzem nem foglalkozik kellőképpen a bajaimmal,azt mondja ne legyek elkeseredve sikerül majd!Többször jeleztem neki a problémáim,menses előtti több napos barnázás,szeretkezés utáni vérzés,hasi fájdalom.Most is Uh-on megállapította hogy a tüszők nem repednek meg teljesen és elintézte egy Norcolut-tal.Azt sem mondta mikor mennek vissza.És még nehezíti a dolgot,hogy évekkel ezelőtt el kellett távolítani a jobb oldali petefészkem és petevezetékem.
2013. szept. 15. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
20 év alatt ő is belefáradhatott, lelkesedése sem a régi. Akár így van, akár nem, szerintem az orvos-beteg kapcsolatban a legfontosabb a bizalom. Ha ez nincs meg, akkor a fene megette az egészet! Ha úgy érzed, nem bízol már úgy benne, mint régen, mert nem érzed az odafigyelést és törődést, akkor igen, én azt gondolom, hogy válts!
2013. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szülészorvosként eddig mindig maximálisan elégedett voltál vele, akkor nem váltanám le a helyedben. Viszont keresnék egy endokrinológust, aki segít teherbe esni. Ez amúgy is az ő szakterületük, nem a nőgyógyászé.
2013. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok a babával?
2013. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Év eleje óta nem szedem a gyógyszert,kb. április óta nem védekezünk.
2013. szept. 17. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor az már 8-9 hónap. Nem adott clostit? Ha nem akar foglalkozni veled rendesen, csak az idődet vesztegeted vele, keress másikat.
2013. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én először, vagyis a doki mellé, egy endokrinológust javasolnék neked. Nekem is hasonló bajaim voltak. Kaptam én is tüszőrepesztőt érlelőt de nem lett belőle semmi.

Teljesen véletlen kiderült, hogy a pajzsmirigyemmel van gond. A dokim szerint normális érték. Elmentem endokrinológushoz, kiderült nem normális érték, túl magas. Kaptam gyógyszert. Akkor mondta az endodoki, hogy hiába érlelgettek nekem szép kis tüszőcskéket, mivel pajzsmirigy alulműködésem volt mellette, így vagy meg sem fogan, vagy idő előtt elvetél a babával.

De én biztos váltanék nőgyógyászt is.

2013. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves előttem válaszoló!

Nálam is ez volta helyzet a nődokim a 3,36-os TSH-ra azt mondta jó érték. Szedtem 3 hónapig a clostyt, de nem lett baba belőle. Idén év elején elmentem egy endokrinológushoz aki gyógyszert adott erre az értékre. Már lassan 3 hónapja szedem és az értékem lement 1,22-re, ami már jónak mondható ha babát szeretnék. A gyógyszert továbbra is szedem és remélem hamarosan sikerül a baba. :)


Kedves kérdező, ahogy az előttem szóló is leírta, mindenképpen menj el egy endokrinológushoz is, mert ha olyan problémád van nem elég egy nőgyógyász hozzá!


Kívánok mihamarabbi babásodást mindenkinek aki szeretné.... :)

2013. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!