Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kérlek szépen, írjatok vélemén...

Kérlek szépen, írjatok véleményt: Vékony, csak nagy nyomásra átjárható petevezetéken képes átjutni a petesejt?

Figyelt kérdés
A dokim szerint annyira vékony, hogy nem is tud vele mit csinálni, átmegy rajta a folyadék nehézkesen, nagy nyomásra. Az a baj, hogy a másik petefészkemben nem szokott tüsző érni, viszont ott simán átjárható és megfelelő vastagságú is a petevezeték, de sokra nem megyek vele... Ez pedig inszeminációs stimuláció hatására beindulhat? Érhet ott is nagy tüsző(Clostynál soha nem ért)?
2013. szept. 15. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy atjarhato vezetekem van, a masik zart. Az atjarhato nagyon kanyargos, de elso nyomasra atment a kontrasztanyag.

Ket evig probalkoztunk, semmi, es elmentunk lombikra. Nem tusom, mennyi idos vagy es nem beszellek le, de neha ugy erzem, hogy kar volt az az elvesztegetett 2 ev.

2013. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok. És a lombik sikeres volt? Nekem először inszemet javasolt a doki, de azt ő nem tudja (mert most kerültem csak hozzá), hogy az utóbbi jópár, talán 10 ultrahang alapján nekem pont ott ért mindig 1 vagy 2 tüszőm is, amelyik nagy nyomásra volt átjárható. A másik átjárható, de ő azt nem tudja, hogy nincs ott peteérésem. Stimu segíthet ezen??? Köszönöm a választ, nagyon aranyos vagy, hogy írtál!!!
2013. szept. 15. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a petevezetékeim átjárhatóak, viszont egyik oldalon sem volt peteérésem. Clostyval sem. Kaptam injekciókat, így minden hónapban mindkét oldalon volt megfelelő petesejt. A 3. inszeminációnk sikerült.

Az én logikám szerint neked is lehet esélyed inszeminációval, ha a stimuláció hatására a jó oldaladon is megérik a petesejt. Én a helyedben elmennék pár inszeminációra, mert sokkal egyszerűbb, mint a lombik és minden hónapban mehetsz. Ha inszeminációval nem sikerül, akkor még mindig mehetsz lombikra és sok időt nem vesztesz el, mert fél év alatt akár 6 inszeminációt is megcsinálnak. Viszont valamerre mindenképpen elindulnék a helyedben. Sok sikert.

2013. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia, elso vagyok, igen, 16 hetes kismama vagyok.

33 eves.

Az is jarhato, amit a masik valaszolo irt, tolunk is ketdeztek az inszemet, de nem akartuk az idot huzni.

Az injekciok hatasara szerintem lesz petesejted.

Akarhogy dontesz is, szoritok.

2013. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jajj, annyira aranyosak vagytok, h írtatok, és h szorítotok nekem!!! :) Voltam a dokimnál és rákérdeztem, h ahol nagy nyomásra járható át, ott vajon a petesejt átmehet-e, és azt mondta, h: "Átmegy." !!! Annyira örülök! De persze azért hozzátette, amikor elmondtam neki h hol érik és hol nem, h nem akarja sokáig húzni az időt, pár inszem, aztán lombik. Azt hiszem így lesz a legjobb és talán már az első inszem sikeres lesz!!! Nagyon bízom benne!!! :) Nagyon megörültem Neked kedves 2. aki azt írtad, h egyik oldalon sem ért, aztán a stimu hatására a 3. inszem sikerült! Óriási!!! Gratulálok Neked!!! :) Már tegnap meg is kaptam az első szurimat és várom már nagyon h megcsinálják az inszemet!!! Ha esetleg valaki volt hasonló helyzetben, írja meg legyen kedves hogy ők mit csináltak, sikerült-e a baba! Köszönöm mindenkinek! :)
2013. szept. 19. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked természetes úton is van esélyed. Nekem mindkét oldalon el van záródva a petevezetékem, nem is tudták átjárhatóvá tenni, valahpgy mégis terhes lettem. :) Sokszor már az átjárhatósági vizsgálat is segít.
2013. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Természetes úton lettél terhes? Hogy lehet az h mindkettőel van záródva és terhes lesz valaki? Egyébként a dokim is azt mondta, h láttak már ilyet, pont ezt mesélte... Szerdán megyek UH-ra. Kíváncsi leszek hogy is állunk. :)
2013. szept. 23. 19:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Igen természetesen sikerült. Már elkezdtük a lombikot de még a stimuláció sem sikerült. És abban a hónapban jött a kicsi kincsem csak úgy. :) Doki csak annyit mondott hogy a természet többet tud mint bármelyik orvos. :) de mivel én vallásos vagyok így inkább a természet helyett Istennek tulajdonítom a csodát. :) Nagyon szorítok neked hogy hamar össze jöjjön a baba!
2013. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom nagyon regi kerdes de vegulis sikerult teherbeesned?
2021. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!