Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikerült már valakinek 3M...

Sikerült már valakinek 3M visszakapott spermaszámmal a teherbeesés inszeminációnál?

Figyelt kérdés

Alig akarták megcsinálni, mert 10.5M/ml volt bő egy hónapja. A centrizés után a dokim mondta hogy ha ez nem sikerül, ne szórakozzunk, nem kell a 6 inszem, menjen a lombik! Meg sem mutatta őket a mikroszkóp alatt, pedig kértem:-(

Ebből én arra gondolok hogy nagyon gyatrák voltak...

Így derült ki, hogy 3M lett az egészből, ami a küszöb.

Természetesen reménykedem, hiszen most két hétig az a dolgom, és a pihenés, a nyugalom. Mással segíteni nem tudok.

Nyilván százból vagy ezerből egy akinek sikerült, de ha az az egy valaki rám talál, szívesen merítenék erőt a történetéből! :-)


Aki nem érintett, kérem hogy ne szidja az orvosom, higgye el hogy nagyon lelkiismeretes, mindent megtesz értem és a sikerért. 3M-t még vissza lehet adni; én sem így tudtam amíg nem jutottam idáig.

Tegnap este volt az inszem (első), ma kicsit érzem az alhasam; gondolom ez normális. Vérzés/ pecsét nincs.

Köszönöm előre is!



#inszemináció #spermaszám inszem
2013. szept. 19. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
mi az a 3m?
2013. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
millió
2013. szept. 22. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ès mi az hogy visszakapott?
2013. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Baranyi Helga ***** válasza:
Szia. Szerintem hidj és bìzz, nekem kifejezetten 3 millióból csinàlták egy napos sperma adagból és csak a gyorsakat rakták vissza ;). Most itt van a pocakomba és decemberbe szülök. Pihenj,relaxálj és hidj! Én szurkolok!9
2013. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm:-)

Nekem sajnos nem sikerült. De neked gratulálok! Sok erőt adtál hogy kibírjam a tesztelésig pozitív gondolatokkal!

2013. okt. 5. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!