Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 7 éve vagyok a párommal és az...

Bea@ kérdése:

7 éve vagyok a párommal és az első hónapban védekeztünk csak azóta semmivel és mégsem maradok terhes. Több orvosnál voltam akik azt mondták minden rendben semmi akadálya hogy babánk legyen. Nekem van már egy 12 éve lányom. Okosat valaki?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
és a párodat vizsgálaták már?
2013. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4 orvos mondta, hogy minden rendben van velem (voltam már terhes), mire kiderült, hogy nagyon nem. Például a petevezetékeim is el voltak záródva. Ne kérdezd, hogyan...


voltál már hormonvizsgálaton (pajzsmirigy, inzulin, cukor, stb), és a párodat vizsgálták?

2013. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam pajzsmirígy vizsgálaton isÉn már nagyon kétségbe vagyok esve. A párommal minden oké ilyen téren.
2013. szept. 19. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:

CSak a pajzsmirigy nem elég.

Máson voltál?

2013. szept. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha megírod milyen vizsgálataitok voltak eddig és milyen eredménnyel, esetleg tudunk segíteni, hogy mi maradt ki.

2013. szept. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Célszerű lenne mindkettőtöknél egy méregtelenítés, majd a szervezetetek feltőltése a megfelelő vitaminokkal, ásványi anyagokkal.Nagyon sok esetben segítettek már.Van egy jó természetgyógyász előadás is erről.Ha esetleg érdekel szívesen elküldöm emailben.
2013. szept. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!