Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik, ikerterhesség. Nagyobb...

Lombik, ikerterhesség. Nagyobb esélyekkel indulok így?

Figyelt kérdés
Lombikra járunk párommal. Még nem kezdődött el a stimuláció, majd kedden kiderül. Viszont ha oda kerül a sor, szeretnék két kis manót vissza, viszont a családomban (bár elég távoli), de több ikerpár is van. Egy-és két petéjűek egyaránt. Több esélyem van így arra, hogy mind kettő megmarad, vagy ez egyáltalán, nincs összefüggésben egymással?
2013. szept. 25. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ezen fog mulni. Nagy az esély az ikrekre mivel többet tesznek vissza épp ezért születik sok ikerpár mesterséges megtermékenyitésből.
2013. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nincs összefüggés a kettő között. Nekem a kettőből egy babóca ágyazódott be. Persze olyan is történt már az ismeretségi körömben, hogy kettő babát kapott vissza, de az egyik embrio osztódott, így hármas ikrei lettek..
2013. szept. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3-ból mind megtapadt.Nincsenek ikrek a családban,de nincs is köze hozzá szerintem.Egyszerűen csak többől több az esély.Sok sikert,és kívánom,hogy kettőnél ne is legyen több egyszerre,mert nagy próbatétel anyának és az egész családnak.Ráadásul az enyémek még nagyon korán is jöttek,28 hétre.Persze imádjuk őket,de jobb lett volna,ha egymás után jönnek egészségesen.
2013. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok a 3 lurkóhoz biztos nagyon cukik. Őszintén jobban félek a sikertelenségtől, mint attól, hogy többen lesznek.
2013. szept. 25. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:

nem ezen múlik. velem volt olyan lány, akinek egyetlen petesejtet tudtak leszívni, megtermékenyíteni, mégis ikrei lettek (a családjában egy sem volt)


nekem kétszer ültettek vissza kettőt, először nem sikerült, másodjára egy baba tapadt meg. Ritkább az ikerterhesség :)

2013. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam. Bár valahol nem bánnám ha ikrek lennének, mindig is szerettem volna, de viszont akkor felköthetném a gatyám. :)
2013. szept. 25. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!