Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A "Gyuri bácsi teái" mellett...

A "Gyuri bácsi teái" mellett lehet fogyasztani a méhpempőt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szedtem, meg is volt a hatása, igaz nem lettem babás, de beàllította a ciklusaim rendszeresre és volt peteérésem.
2013. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyuri bácsi teái mellet még méh kaptárt is megeheted.
2013. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! 21. napra jött meg a menzeszem, és kicsit megijedtem, hogy nem ezektől történt-e, vagyis meg sem jött rendesen, négy napja csak "barnázok"
2013. szept. 29. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is teázgattam :) Több félét kipróbáltam, a jó ügy érdekében :D. Én is úgy jártam mint Te, csak annyi különbséggel, hogy a 30-32 ciklusom, kitolta 45-47 napokra :( 5 napos mensim pedig nálam is 3 napos, gyenge vérzés volt. Hát, ez miatt gyorsan abba is hagytam. 2 hónap teázásnál, mind a kétszer így volt, aztán a teázás abbahagyása után, az első hónapban már 36. napra jött meg, ugyan csak 3 napra, a 2.ik ciklusom volt már a megszokott (32napra jött meg, 5 napra)! Gondolom ez a tea miatt volt, azóta sem fordult többet elő, ilyen nagy eltérés. Nem merek már teákat használni! Biztos van akinek segít, szóval lebeszélni nem akarlak, csak a saját tapasztalatom osztottam meg :)
2013. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én a tisztító kúrát csak 3 hétig csináltam, mert állandóan hasmenésünk volt, utána folytattam a fagyöngy tinktúrával, azt szedem már két hete. A méhpempőt meg kb. 1 hónapja használom. Az a helyzet, hogy mi lombikozunk is, így nem tudom, hogy ez minek a hatása a sok hormon kezelésnek vagy ezeknek a szereknek. Korábban mikor csak méhpempőt használtam 28. napos ciklusom lett.
2013. szept. 29. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!