Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2014-ben babát szeretnék, ki...

2014-ben babát szeretnék, ki van még így vele?

Figyelt kérdés
Ki milyen gyógyszert kapott a babásodásra? Olyan jó lenne ah sikerülne mindenkinek! :)
2013. okt. 3. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi is tervezzük '14-re a másodikat. Bromot szedek, szerencsére más nem kell. Ha úgy alakulnak a körülmények is, belevághatunk az újabb projektbe.
2013. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szuper, remélem sikerülni fog. :) Nekem már 2 gyerkőcöm van, de valahgy a harmaik baba várat magára.:S Ezért kell Closty-t szednem nem sokára.
2013. okt. 3. 12:18
 3/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi is nagyon szeretnénk màr kistesót 5 és fél évesünknek, de valamiért nem akar jönni. A ciklusom kissé zavarodott a utolsó három hónapban, mert mindig 1-én jön meg. Eddig szabalyos 28 napos volt ezért nem jó helyre számoltam a peteéres napját. Ez lesz a 3. honap, most mérem a hőt remélem most sikerül.
2013. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék, de sajnos kevés az esélye mert petefészek cisztám van :( Meforalt szedek
2013. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Fel a fejjel, csak pozitívan. Remélem mindenkinek segítenek ezek a fránya gyógyszerek!
2013. okt. 4. 09:10
 6/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi már 2 éve várjuk a "csodánkat". Pajzsmirigy alul működésem van/volt. 3 hónapja szedem a Letrox50-et, napi 1 szemet és az értékem 3 hónap alatt 3,36-ról lement 1,22-re. :) Ezen kívül progreszteron hiányom is van, sajna nagyon ritkán van spontán peteérésem, de a nődoki egyelőre ezzel nem csinál semmit.

Kívánom mindenkinek, hogy babásodjon 2014-re!!! :)

"K"

2013. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretném, ha 2014 végre a mi évünk lenne...de ehhez először még teherbe kéne esnem, ami 2éve nem sikerül :( Azért optimista vagyok! :) Sok sikert mindenkinek!!!!!!!!!!
2013. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék hozzátok és drukkolok nektek! Nekünk van egy 14 hónapos kislányunk és most kezdjük a babaprojektet. D.
2013. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én pcos es vagyok, fel éve nem menstrualok... Kaptam progesteront, vàrom,hogy megjojjon, utana majd latjuk a következö lepest :) sok sikert mindenkinek ;)
2013. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Sziasztok!


Mi is tervezzük, 2014 karácsonyra a fa alá :) Bár ilyen egyszerű lenne! Sok sikert mindenkinek :)

2013. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!