Magasabb az LH-m mint az FSH-m. Voltam vércukor és inzulin terhelésen. Ittam cukros vizet és két óra múlva újra vért vettek. Meg tudja irni nekem valaki hogy mik az érték határok? Ha ez esetleg jó akkor is PCO-s gyanús az értékek miatt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. ÍRd meg az értékeket.
2013. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majd csak szerdán megyek érte,de onnan rögtön megyünk a Kaáliba és szerettem volna tudni hogy mire számítsak.Ha jók lennének az eredmények akkor is fennállhat a PCO?Vagy a PCO-val együtt jár a magas érték?
2013. okt. 11. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokszor a PCOS együtt jár az IR-rel, de nem minden IR-es PCOS-s (ilyen vagyok én is, tökéletes az LH/FSH/tesztoszteron értékem, nincsenek cisztáim és egyéb tüneteim sem), és nem minden PCOS-s IR-es (ilyet is ismerek).

Egyébként a lényeg, hogy az éhgyomri cukor alá ne menjen a terhelt (nekem ezt tette), az éhgyomri inzulin maradjon 7 alatt, a terhelt pedig ne legyen az éhgyomri négyszeresénél több!

2013. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Jobbulást Neked!
2013. okt. 11. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!