Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek vált be a clomid/clostil...

Kinek vált be a clomid/clostilbegy tabletta? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2 év sikertelen probàlkozàs utàn ebben a hònapban Clomid tabit kell szednem,a vàrvavàrt siker érdekében...

Nagyon érdekelne màsok tapasztalata!akiknek segìtett,màr az elsö hònapban összejött a baba?Esetleg ikerterhesség?mellékhatàsok?

Elöre is köszönöm a vàlaszokat



2013. okt. 12. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én clostilbegyt-et kaptam, első hónapban összejött a baba. Egy baba lett, mellékhatás annyi volt, hogy olyan ingerlékeny voltam abban a hónapban, hogy már magammal is képes voltam összeveszni :) Ja és középidőben fájdogált a hasam...
2013. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt és egyben gratulàlok is!

Tegnap kezdtem el szedni és piros kiütések jöttek ki rajtam.Ma hìvom a dokim,én tényleg szerencsétlen vagyok :(

2013. okt. 15. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:

4 év sikertelenség után 3x3 hónapig szedtem, sikertelenül. Miután abbahagytam, következő hónapban terhes lettem.

Kistesóval nem volt spontán peteérésem, ezért kaptam Clostyt. Első hónapban sikerült a tesó.

2013. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!