Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek egy ilyen furcsa...

Gabyka16 kérdése:

Szerintetek egy ilyen furcsa görbével sikerülhet a teherbeesés?

Figyelt kérdés

Van e egyáltalán peteérésem? Ahány hónap annyiszor más a görbém, a legutolsó menses is minimális volt. 6 hónapja próbálkozunk azóta voltak gyulladásaim is a gyógyszer abbahagyása miatt! Előre is köszönöm a válaszokat!

[link]


2013. okt. 17. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hónaljban méred? Lehet csak azért ennyire ugráló a hőd,mérd nyelv alatt vagy hüvelyben,mindig ugyanakkor.
2013. okt. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem volt peteérésed,mert még nincs fent a hőd.Ha felmegy akkor mondanám a 12. napot.Egyébként ez nem vészes görbe szerintem,miért ne lehetne baba,viszont egy kicsit több együttlét sokat segítene a dolgon :) a méhnyákot nem figyeled?Az nekem nagyon sokat segített.A hőmet sem kellett volna hogy mérjem,mindig tudtam mikor van PÉm a folyásom alapján.
2013. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindig szájban mérem!tegnap is voltunk együtt most nézem hogy elfelejtettem beírni!

Nyákot nem nézem,a sok gyulladás miatt most van elöször hogy tudunk rendesen próbálkozni,a párom a munkája miatt sokat nincs itthon ezért is nehéz most!

2013. okt. 17. 09:31
 4/7 anonim ***** válasza:

A szeptemberi nekem is ilyen cikk-cakkos volt... hiába jelzett be az ovu teszt nem vagyok benne biztos, hogy volt peteérésem, annyira későn ment fel a hőm....

[link]

2013. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, az októberi meg eddig ilyen :

[link]

Ez meg elég egyenes. És elvileg tegnap volt peteérésem? Tegnapelőtt voltunk együtt, meg ma tervezzük, de lehet már a mai későn lesz. Szerintetek?

2013. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismét előző, előbb mértem a hőm (tudom-tudom, a délutáni nem számít), és 36,7 volt. Tegnap délután pedig csak 36,3.
2013. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nálam sajnos ahány hónap annyiszor volt más a görbém mert sajnos sok gyulladásom volt de ez az első hónap amikor ilyen fura lett,hát remélem azért még sikerülhet.

mivel nekem mindig rövid és kevés mensim van az sem kizárt hogy van amikor nincs is peteérésem :(

2013. okt. 17. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!