Van itt olyan PCOS-s aki Clostilbegyt-et szedett és terhes is lett? Nem lett tőle cisztája?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én két hónapoig szedtem ciszta nem lett de sajnos baba sem. Most a closty nélküli hónapban is lett egy szép petém igy most reménykedünk, sokaknak utána sikerül mivel ez a gyógyszer nyujtott hatású. Én is féltem elkezdeni mert lehet rosszat hallani, de nem volt semmi gond, annyi hogy höhullámaim voltak tőle. Az fontos hogy menj uh-ra hogy van-e peteérés és nem lett-e cisztád.
2013. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia, én tegnap kezdtem el a closty-t, pco-m van, te mióta szeded?
2013. okt. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én még nem szedem csak ajánlotta az orvos
2013. okt. 18. 10:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Én IR-es vagyok, de cisztáim állítólag nem voltak. Diéta és sport mellett sikerült az első hónapban a Clostival (+tüszőrepi+progipótlás) a baba.
2013. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! closty nélkül nem is volt peteérésed?
2013. okt. 18. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ezt nem tudom. Csak a closti mellett volt uh-os követés. Akkor növekedett szépen.
2013. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem néha volt néha nem spontán ovum. Ezért is örülök hogy most lett bár tudom most még az elözö havi closty dolgozott igazán.... (első voltam)
2013. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!