Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan lehetek abban biztos...

Hogyan lehetek abban biztos hogy mikor van peteérésem? Okt 3án jött meg utoljára,33 napra. A kalkulátor okt 22 dobta ki a legjobb lehetőséget a babára, vagyis (19-től-23ig). Viszont nem mindíg 33 napra jön meg, szeptben 25 napra jött meg.

Figyelt kérdés
A hőmérőzés az oké, de mi reggel együtt járunk dolgozni fél6kor, sajnos nincs idő sexre. Este ugyanúgy hatásos lehet a sex? Lehet butákat kérdezek.
2013. okt. 23. 14:15
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Nem reggel ebtedesi ho kell;)
2013. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Akkor jól tudtam :) reggel megmérem a szárnyaim alatt :))
2013. nov. 8. 21:03
 23/41 A kérdező kommentje:
Teszt: negativ most reggel :(
2013. nov. 9. 05:19
 24/41 anonim ***** válasza:
Es megjott mar????
2013. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Nem!!!
2013. nov. 9. 20:39
 26/41 A kérdező kommentje:
Reggeli hőm lemaradt, 34,7. ????
2013. nov. 9. 20:40
 27/41 anonim ***** válasza:

A 34,7es ho mar annyira nem biztato.

Dehat nem tudjuk mennyi a normal hod.,)

Barmi tunet?

Szerintem tesztelj egyet meg hetfon v kedden ha addig sem jon meg.

2013. nov. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Tünet.... Egészen kb. Csütörtökig görcsölés, majdnem megjön érzès.

Azóta szinte semmi.

Holnap (Hétfőn) reggel tesztelek, az eredménytőlfüggetlenül :) hívom a dokimat, hogy du. fogadjon . Nem várok tovább.

Sztem peteérési, tüszőrepedési problèmàm van. ( mondjuk, attól függetlenül meg kellene jönnie) Múltkor utalt rá a doki, hogy ha ilyen problemam lenne, ( előtte hormon vervetelem volt, abbol ez kiderülhet? )

akkor ír fel " tüszőrepesztő" gyógyszert. Hát nem tudom, nem szeretem a mestersèges dolgokat.

Miért nem megy magától, mint pl. az összes bnőmnek?? Miért nem megy úgy ahogy az isten is megteremtett.

El vagyok keseredve, ha ez beigazolódik.

2013. nov. 10. 11:15
 29/41 A kérdező kommentje:
Ma reggeli hőm 35,7 volt.
2013. nov. 10. 11:19
 30/41 anonim ***** válasza:

A hot hagyjuk. Nem tudjuk mennyi az alap hod.

Megnyugtatlak nekem sem jott a baba.

Nekem van mar ket kislanyom es szeretnenk 3.at.

Az elso kislanyomert kozel4evig kuzdottunk! Hormonjaim vacakoltak (vervetel kimutatja bitony) szextem a clostylbegitet. Petevezeto atfujajom volt. Tuszo repeszto szurik... vegul a 3.inszeminacio lett sikeres. At tudom erezni azt amit most te erzel! A masodik baba total spontan es meglepi szeruen jott!!!

Ne add fel nem szabad elkeseredni.

Ha most nem is sikerul uj honap uj lehetoseg! Tudom szar erzes....de mast nem tudsz tenni!!!

Turelem!!! Nafyon nagyon nagyon szoritok!!!!!!!!

2013. nov. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!