Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagy elkeseredésemben fordulok...

Nagy elkeseredésemben fordulok hozzatok.1,5 eve probalkozunk babaval, de nem jon ossze. Voltam orvosnal meddosegi tesztet is csinaltak, nem vagyok az. Mit tegyek pedig egeszseges vagyok?

Figyelt kérdés
A parom viszont nem megy el orvoshoz es felek, hogy vele van valami baj. Es az utobbi idoben le konyul neki neha. Az is lehet problema? Esetleg "házilag" van valami modszer, hogy meg tudjuk o is egeszseges-e?
2013. nov. 4. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, de amíg a párod nem megy el teljes körű kivizsgálásra, addig ez nem fog kiderülni. :(
2013. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes a párodat is megvizsgálni, ha nem akar orvoshoz menni kezdhettek egy otthoni teszttel is (keress rá neten van többféle férfi termékenységi teszt), persze az orvosi mikroszkópos vizsgálat sokkal informatívabb, de hátha kicsit oldja a gátlását az otthoni teszt. Gondolom eléggé rá vagytok már pörögve a témára, lehet, hogy a bizonyítási kényszer miatt konyul le neki. De azért ezt is érdemes lenne orvossal megbeszélni.
2013. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]


egyetértek az előttem szólóval... konyulás lehet a túlzott megfelelési kényszer oka is... valahogy tényleg beszéld rá azért a vizsgálatra... addig nem tudtok tovább lépni...

2013. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia!A férfiak nehezebben vehetők rá, hogy orvoshoz menjenek.A lekonyulásnak a teljesíteni akarás is lehet az oka.Az lenne a legjobb, ha sikerülne rávenni, hogy vizsgáltassa ki magát.Akár a spermateszt is megmutathatja a problémát.Sajnos a magyar talajban egyre kevesebb a szelén, ami spermaszám problémát okoz.Ez viszont könnyen pótolható.A lekonyuláson akár egy megfelelő keringésjavító is segíthet.Egyébként meg célszerű lenne egy méregtelenítést csinálnotok, feltőlteni a szervezetedet a természetes alapú vitaminokkal, ásványokkal, meg a férjedét is.Sokat tudnak segíteni még reménytelennek tűnő esetekben is, jó pár tapasztalat van velük.Sok sikert!Össze fog jönni Nektek is, csak ne stresszeljetek!
2013. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
miből állt az a "meddőségi teszt"?
2013. nov. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a meddőségi teszt?


A meddőség vizsgálata hosszadalmas folyamat, épp ezért szokták a férfiakkal kezdeni, mert nekik spermamintából egyszerűen megállapítható minden, a nőknél viszont rengeteg dolgot kell vizsgálni, nem elég egy "teszt" hozzá.

2013. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Keressetek olyan andrológust, akihez otthonról lehet vinni a mintát. Talán párod így bele megy a dologba, mégsem ott helyben kell produkálnia. A kézi vizsgálatot pedig elutasíthatja. A konyulás pedig szerintem a stressztől van. Nem tud ellazulni, hanem a teljesítésen kattog az agya.
2013. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszokat megbeszélem a pàrommal,hogy muszàj elmennie.Én nem tudom,hogy pontossan miből àgill egy meddőségi tedszt,az orvos ìgy mondta.......
2013. nov. 5. 09:43
 9/15 anonim ***** válasza:
nem tudod,hogy milyen vizsgálatokat végeztek rajtad?
2013. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ezt a rengeteg dolgot mind megvizsgálták nálad és kizárták?


[link]


ez nagyon hosszú vizsgálat sorozatot igényel,észrevetted volna:)

nincs olyan,hogy meddőségi teszt.

2013. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!