Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inzulinrezisztencia és inszemi...

Inzulinrezisztencia és inszemináció?

Figyelt kérdés
Már elkezdtük a kivizsgálásokat a meddőségi központban,meglett az inzulinos eredmény.Enyhe inzulinrezisztenciám van, így is megcsinálják az inszeminációt vagy csak ha kezelve vagyok már?Nagyon szeretnénk már babát, 5 és fél éve várunk rá!

2013. szept. 26. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:

megcsinálják persze. Inkább neked lenne fontos, hogy kezelve legyen, mert addig sajnos kétesélyes... Lehet, hogy sikerül, de az is lehet, hogy nálad pont elég ahhoz, hogy akadályozza a megtapadást mondjuk.


(nekem nem is jött össze addig, amíg helyre nem rakták)

2013. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én elég erős dózisú Metet kaptam, és még így sem jött össze spontán a baba viszont az első inszem sikerült - 1 év IR kezelés után.
2013. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most nagyon meg könnyebbültem, hogy megcsinálják!Metet én is szedek, 2*1 kellene, de nagyon ment a hasam így most 1*1 szedek és emelni kell,ha már hozzá szoktam! Köszönöm a gyors választ!És gratulálok a picihez! :)
2013. szept. 26. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
megcsinálják csak sajno igy még kisebb esély hogy sikerül. A 3-as kezelés mellett a nők 99%-nak sikerül spontán amint rendeződik az IR. sajnos én is a kivételbe tartozom mert nem vészesek az eredményeim mégsem sikerült eddig, de remélem hamarosan fog. Enyémnél rosszabb eredményekkel is teherbe esnek sokan.
2013. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor sok sikert neked is! :)
2013. szept. 26. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, nekem pajzsmirigy-alkulműködésem is van, és a 21. napi progeszteronom 0 volt, emiatt nem sikerült spontán.
2013. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok,engem 3 éve kezelnek IR,PCO és pajzsmirigy alulműködésem van ami decemberben derült ki azóta most kezd beállni a jó szintre.

Azt mondta az orvosom ha foglyok sikerülnie kell...hiába volt jó a progrszteron szinten nem lettem terhes:(( holnap megyek vissza mert az atjarhatosagi nem volt még de ha ez is rossz lesz akkor szomorú leszek nagyon :((

Szurkolok hogy sikerüljön az inszeminacio

2013. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, nekem is ez volt, PCOS, IR, PM, én fogytam is, de 53 kilósan sem lettem terhes, pedig rendbejött a TSH-m is, és az IR-em is (szigorú diétával, nem szedtem gyógyszert), hormonok is jók voltak, aztán az inszemek sem sikerültek, ha azzal sem jön össze, ne várj sokáig, irány a lombik! Nekem elsőre megmaradt.


A kérdezőnek annyit szerettem volna, hogy nekem megcsináltak két inszemet is, mikor kiderült az IR-em, szóval megcsinálják, próbacseresznye alapon, mert esély van rá, de ne éld bele magad nagyon.

2013. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!