Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy müködik a mensmentisben...

Hogy müködik a mensmentisben a kivizsgálás?

Figyelt kérdés
Már van időpontom, és tudom, hogy PCOS vagyok (már szedtem gyógyszert is és ugy sikerült az első gyerköc). Most második gyerköcöt szeretnénk. Leleteim elég régiek. Milyen anyagi vonzata lesz? Köszi a válaszokat
2013. nov. 7. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:

ha régiek a leleteid, valószínűleg újakat kell csináltatni. Árakat a honlapon megtalálod.


Én a vérvételt is ott csináltattam, mert nem akartam külön menni sehova.

Reggel leveszik a vért, délután már email-ben küldik az eredményt. Nekem ez megéri, hogy fizessek érte.


Jó helyre mész, ne izgulj :) Én május óta járok hozzájuk, az első gyógyszer nem használt ugyan amit felírtak, de a másik fajtával már javulnak az értékeim.

2013. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a pénz azért érdekel mert úgy kéne kp. vinni magammal.

Bár nőgyógyászati leletem az friss...akkor is elküldenek?

2013. nov. 7. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:

ha friss egy lelet, akkor abból nem kérnek újat

az árakat megtalálod a honlapon

2013. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

akkor 12ezer meg a vérvétel....

Miket szoktak ilyenkor kérni????

2013. nov. 7. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Csináltass egy harmadik napi hormonsort, terheléses cukor+inzulin vizsgálatot és nézess d vitamin szintet.
2013. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezeket fogják kérni? mert lassan 2 hónapja nincs vérzésem...de nőgyógyászhoz majd csak hétfőn vagy kedden megyek mert ő biztos felír gyógyszert és nem szeretném, hogy valami meg hamisítsa az eredményeket.
2013. nov. 7. 14:14
 7/9 anonim ***** válasza:
igen ezeket fogják. Ha nincs ciklusod, akkor bármikor csináltasd meg.
2013. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és ha ott csinálják akkor tudsz egy összeget mondani??? meg ha 9re megyek még aznap megcsinálják???
2013. nov. 7. 14:25
 9/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A vérvételt nem fogják megcsinálni ha 9-re mész a dokihoz, mert a terhelésest reggel kell elkezdeni éhgyomorra, és nem nagyon célszerű elmászkálni közben, mert az meghamisítaná az eredményt. Esetleg úgy, hogy kérsz aznap reggelre egy 3 pontos terheléses cukor + inzulin vérvételt, odamész reggel 6-ra, akkor túl leszel rajta mire a dokihoz bekerülsz, és utána megcsináltatod amit még kér a doki. Azokat már nem kell éhgyomorra, csak még egyszer meg fognak szúrni. Amikor bejelentkezel a recepciósnál a vérvételre, mondani fogják az árat, így legalább arra tudsz előre készülni. Árlista itt: [link]

a labor árlistára rákattintasz és pdf-ben meg tudod nézni.

Ha jól látom, hormononként 1800ft, teszel el tartalékot, és le van a gond egy jó darabig. :-)

Ha gyors választ szeretnél, ott helyben érdemes lebeszélni, előre kifizetni a távkonzultációt, így amint a doki megkapja a leleteket, pár napon belül válaszol és a recepteket kérheted postán ha messze laksz. Így legközelebb csak a kontrollra kell majd menned, de lehet hogy elég lesz innentől kezdve a távkonzultáció. :-) Van saját szonográfusuk, diétás tanácsadásuk, te döntöd el, hogy szükséged van-e rá, vagy elég amit a doki elmond. :-)

2013. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!