Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miskolcon melyik nőgyógyászt...

Miskolcon melyik nőgyógyászt ajánljátok, ha szeretném magam kivizsgáltatni, hogy miért nem jön a baba?

Figyelt kérdés
nőgyógyász Miskolc, kivizsgálás

2013. máj. 24. 18:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi! Azokat kulcsszavaknak szántam! :-)
2013. máj. 24. 18:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha fizetős megfelel, akkor a Kaáli Intézetet.
2013. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megfelel a fizetős, de ahogy a Kaálit néztem, azért azok horribilis árak...
2013. máj. 24. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Drága, de értenek hozzá. Nekem többe került az a 6 év, amíg mindenféle nőgyógyászokkal tököltem, mint az a 3-4 hónap, ami alatt a Kaáliban megoldották a problémám.

Én nem tudok mást ajánlani, de hátha kapsz még választ.

2013. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha elmegyek oda és kérem, hogy csináljanak rákszűrést, uh-t, hormonvizsgálatot, nőgyógyászati vizsgálat+konzultáció, akkor csak az első alkalom 3000+10000+14000+8000+15000, azaz 50000Ft? Vagy én értelmezem rosszul az árjegyzéküket....
2013. máj. 24. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy az első konzultáció 15000 Ft körül volt és azt nem lehet kihagyni, de utána nem kell mindent ott csináltatni. Nagyon korrektek az orvosok is ilyen szempontból. Én inkább már kifizettem volna mindent, csak legyünk túl rajta, de adott a kórházba vérvételre beutalót. Még ő mondta, hogy ne legyek hülye, a kórházban megcsinálják ingyen, csak az eredménnyel kellett visszamennem. Én megcsináltattam ott a petevezeték átjárhatóságit, de azt is lehet kórházban. Mi ott csináltattuk a spermavizsgálatot is, de van ahol olcsóbb. Nyilván rákszűrésre is elmehetsz SZTK-ba.

Én nem akarlak rábeszélni, de nem tudok mást ajánlani.

Ha a 15000 Ft-ot nem sajnáljátok rá, akkor érdemes elmenni egy konzultációra, elvinni az eddigi papírjaitokat (ha van) és megbeszélni, hogy mit ajánlanak, utána nem kötelező hozzájuk menni. Az is pozitívum, hogy az intézet vezetője endokrinológus is, nemcsak nőgyógyász. Nekem többek között az is volt a baj a korábbi nőgyógyászaimmal, hogy nem ismerték fel a PCOS-t és egyéb problémáimat. Azért is ajánlom őket, mert ha egy mezei nőgyógyász valami csoda folytán rá is jön, hogy mi a probléma, úgysem tudja kezelni. Nekünk végül inszeminációnk volt.

2013. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Végülis amit leírtál, az egész baráti. Ezt még megfontolom. Abban is igazad van, hogy egy mezei nődoki is elkér egy 10et, és valóban nem igazán tudnak segíteni, csak azt hajtják, hogy minden rendben bármilyen komolyabb vizsgálat nélkül. Az első konzultáció mit takar? Meg is vizsgálnak?

Köszönöm a válaszaidat!

2013. máj. 25. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:

A konzultáció csak beszélgetés, de több mint egy órás volt. Nekünk már volt mit megbeszélni, mert voltak leleteim a korábbi évekről, meg más betegségem is van, amiről kellett beszélnünk. Kikérdezett mindkettőnket, majd elmondta, hogy mik a lehetőségek, milyen vizsgálatokat javasol még. Lehet tőle kérdezni is. Szerintem mindkét doki, aki ott van rendes nagyon.

Vizsgálat és uh külön volt. Nem emlékszem mennyibe került, de nem rémlik, hogy sokkal több lett volna, mint egy sima nőgyógyásznál, akinek esetleg még ultrahanja sincs.

Az a baj ezzel az orvos ajánlással, hogy minden orvosról lehet jót is és rosszat is hallani. Nyilván én jót tudok róluk mondani, mert nekem segítettek, én utána felkértem a terhesgondozásra és a szülés levezetésre is az ottani orvost, de akkor már az ő magánrendelésére jártam. Nyilván az a kolléganőm, akinek nem tudtak segíteni (bár máshol sem) ő nem ajánlaná őket. Azt a nőgyógyászt, akit én egy nagy nullának tartok sokan istenítik. Sajnos ki kell próbálni, máshogy nem megy. Ha az első doki nem tudott segíteni, akkor menni kell tovább.

2013. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!