Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van valami természetes módszer...

Van valami természetes módszer amivel lenne peteérésem? (PCOS-s vagyok,2 hónapja tartom a 3-as kezelést)

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, en is Pcos-es vagyok (de az inzulinommal nincs gond, ossze vissza mestrualtam, aztan kiprobaltam a baratcserjet kb 4 honapig szedtem rendszeresen, mar az elso honap utan megjott a menszeszem es azota is ugymond rendszeres, persze van, hogy kesik vagy korabban jon par honappal, de ahhoz kepest ami elotte volt nagyon nagy haladas.

Kerdezz szivesen valaszolok :)

2013. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én krómtablettát, barátcserjét és nagy dózisú D-vitamint szedtem és kecskeruta teát ittam. Múlt héten ünnepeltük Kislányunk második szülinapját. ;-) ja és rengeteg sport! Én gyógyszert nem szedtem, a D-vitaminszintemet meg vérből nézték és nagyon alacsony volt, 10000 NE tablettát szedtem.
2013. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A diétánál és mozgásnál természetesebb módszer nincs. :-)

A kecskeruta tea is hasonló mint a metformin, azt nem javaslom, ha már egyszer szeded a metet. A két hónap még rövid idő, a gyógyszer hatása sem állt még be rendesen, várj türelemmel még egy kicsit, menj vissza kontrollra, amikorra hívtak.

Már jó úton jársz, ne rontsd el a türelmetlenséggel. :-)

2013. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!