Volt olyan aki meddő lett pajzsmirigy alulműködés miatt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 07:50
 1/5 Manka68 ***** válasza:
Igen, sokan, köztük én is. Viszont amint kezelni kezdtek, a türelmi idő lejárta után az első próbálkozós hónapban pozi lett a teszt. :-)
2013. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen. Bár nekem más hormongondom is van. Magas a prolaktinom, illetve IRem is van.


Nem lehet gyerekem. Ezt a másfél év sikertelenség is bizonyítja. Illetve az is hogy a doki szerint még a lombik és az inszemináció is felesleges pénzkidobás. Már ha lenne rá....

Hiába normálisak az eredményeim gyógyszerekkel. A gyerek nem jött össze. Már feladtam.


Az sem segít, hogy minden karácsonyi vacsorán kérdezgetve van mikor lesz gyerekünk....kíváncsi leszek mikor fogok kifakadni, hogy mi a f....sz közük van hozzá..


27/N

2013. nov. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sajnos, úgy tűnik Én is a pajzsmirigy alul működésemnek köszönhetem, hogy több, mint 2 éve hiába szeretnénk a babát, nem jön össze. :(

Pedig az értékem nem is volt olyan magas (TSH: 3,36), ez egy felnőtt nő esetében, aki nem szeretne babát, teljesen megfelelő, de az Én esetemben 1-2 között kellene, hogy legyen.

Június végétől szedem a Letrox50-et. Az értékem azóta már rendben van (TSH: 1,22), bár a gyógyszert továbbra is szednem kell az orvos szerint, de terhesség még mindig sehol.

A gyógyszer szedését megelőzően a ciklusom össze-vissza volt, előfordult, hogy több hónapig is kimaradt. Azóta, hogy szedem, viszont minden hónapban megjön, igaz néha több, néha kevesebb a mennyisége.

Nekem is javasolták már, hogy ne húzzuk tovább, menjünk el egy meddőségi centrumba, inszeminációra vagy lombikra, de sem kedvünk, sem pénzünk nincs hozzá. :(

Titkon még remélem, hogy természetesen megtud foganni a babucink. :)

Nagyon bízom benne, hogy előbb vagy utóbb teljesen rendbe áll a szervezetem és megérkezik a mi kis csodánk! :)

Sok sikert és kitartást kívánok mindenkinek!!! :)


"K"

2013. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szóló! Én is ugyanígy vagyok. Nekem most felírtak clostit meg homeopátiás cseppeket is.
2013. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom de így megtudtam h nem vagyok egyedül.

Nálunk 4 éve nem sikerül a baba. Az endokrinológus szerint a vérkép alapján nincs akadálya a babának. Párommal minden rendben.

De akkor mégis mi a manóért nem sikerül? Nagyon felemészt belülről.

Sztem nagy mértékben okolható a pajzsmirigy.

Volt egy inszemünk de mire lehetett volna tesztelni épp meg is jött.

Majd most meg akar a dokim műteni.

Méh tükrözés és átjárhatósági.

2013. nov. 17. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!