Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tüszőrepesztő injekció kb...

Tüszőrepesztő injekció kb mennyibe kerül manapság?

Figyelt kérdés
Clostyt szedtem.Doki azt mondta ha ebben a ciklusban nem sikerül a baba akkor a következőben injekciót is kapok (gondolom tüszőrepesztőt).Hogyan készítsem a pénztárcám?(a doki is elég drága)
2013. nov. 16. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
10e körül van
2013. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Ovitrelle tüszőrepesztőt kaptam, úgy emlékszem kb. 8-9000 forint volt. Amikor felírták, elmondta az orvos, hogy van egy másik fajta is (sajnos nem emlékszem a nevére) ami olcsóbb, talán 3-4000 forintos szuri, az Ovitrelle-t jobbnak tartja, de vélhetően hatásos lenne a másik is. Én a drágábbat választottam, nem akartam, hogy bármi ezen múljon. Nem bántam meg :) Mondjuk akkor mi már nem clostiztunk, hanem Merional injekcióval stimuláltak, ami sokkal drágább volt, így már ehhez mérten mondtam, hogy ezen ne múljon.
2013. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kincsecske23 válasza:
nemek pco-m van, gyereket szertnénk, most hőmérőzök, még nagyon az elején vagyunk, az orvos azt mondta, hogy ha a görgém szerint nincs peteérésem, akkor stimulálni fogja. fogalmam sincs, hogy mi az. sőt, azt is mondta, hogy minden másnap ultrahangon fogja nézni a petfészkemet, mert ez veszélye, ugyan is megérhet egyszerre annyi petesejt, hogy szószerint azt mondta, hogy felrobban a petefészkem. fogalmam sincs, hogy mi az. ti tudják miről beszél az orvos? még egy ciklusom van, és utána kell mennem.
2013. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Először Clostilbegytet fog felírni stimulálásra,és előfordul hogy túlstimulálja ez a gyógyszer a peteérést és egyszerre sok pete megérik.

De szerintem ez a ritkább.Én most vagyok túl az első Clostolbegytes kúrán és 1 vezértüszőm van.Ami elvileg tegnap meg is repedt.Hóvégéig kiderül sikerült e baba.

2013. nov. 18. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok és én is PCOS mellett lettem babás. Nálam is clostival kezdtünk, 6 clostis ciklus közül egyetlen egy volt, amikor "túlstimulált" de az sem olyan értelemben, hanem a domináns tüsző nem repedt meg, ciszta lett belőle, de a következő ciklusban felszívódott. Akkor megnagyobodott a petefészkem, de az is helyreállt szépen még a következő ciklusban. Uh követéssel és jól belőtt closti adaggal nem lesz gond! Végül nekem a szurival stimulálás+tüszőrepesztés jött be, abban a ciklusban sikerült a babám. Nagyon drukkolok nektek csajok, PCOS mellett is babásak lesztek!!! Kérdező, majd írd meg, ha sikerült!! (az ellenkezőjére nem is gondolunk) ;)
2013. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kincsecske23 válasza:
Köszönöm szépen lányok a biztató választ. Holnap megyek a dokihoz. Még most sem jött meg. Reménykedem, hogy a megfelelő kezelést kapom és hamarosan babás leszek.
2013. nov. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én lombiknál 1,5-t kaptam leszivás előtt.3-at kaptam beágyazódás segítőnek a 3 egész ovitrelle 9.000 volt,de nem kellett elhazanálnom mind.
2013. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem sikerült :'(

Ismét Clostit szedtem elvileg holnap ovu

2013. dec. 13. 15:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom :-(
2013. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!