Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » I. számú Nőgyógyászat Prof....

I. számú Nőgyógyászat Prof. Urbancsek Jánosról valakinek véleménye?

Figyelt kérdés

A kérdésem egyszerű. Januárban megkezdtük a meddőségi osztályon a kivizsgálást náluk. Ő volt az akihez be kellett a vérvételek után menni az eredményért. Ő elmagyarázott mindent (elhadarta kb 5 perc!) hogy hogyan tovább. Lombik programra küldött minket, további kezelések NÉLKÜL!

Akkor nem egyeztünk ebbe bele, eléggé ellenszenves volt számunkra a Dr. ÚR! 1 hónapja kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, ez áll a "nem jön össze baba dologban", pedig már akkor sem volt a TSH eredményem. Most hormont kapok, és egy tündéri orvoshoz járok kezelésre. Édekes, hogy Ő felfogta, hogy babát szeretnénk, érdekes, hogy ő tudta hogy milyen gyógyszer írjon fel nekem. (a lombikra 100000Ft, a gyógyszer pedig 400Ft-ba sem került!!!) Elmagyarázta, hogy a lombik bébi akkor sem maradt volna meg, mivel alulműködik a pajzsmirigyem, de mint prof ezt tudnia kellett volna, csak rajta voltunk a futószalagon, és nem akart minket leszállítani róla, hagyta, hátha belesélálunk a több 100e Ft-os kiadásokba! Ha tehetitek ide ne menjetek, mert idő, és pénz kidobás, és az orvos NEM MEGBÍZHATÓ kezelést "ad"!


2013. nov. 22. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Prof. Urbancsek János válasza:


Ajánlom magamat.

2013. nov. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát a multkor nagyon bekasztott azóta nagyon fáj a seggem végbél tükrözésr járok szóval fa.sza a doki.
2013. nov. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezt bárki írhatja, hogy én vagyok xy! Egy orvos szerintem nem egy ilyen oldalon fog böngészni!

Kedves utolsó, nagyon sajnálom, hogy ez történt veled! :(

2013. nov. 29. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!