Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barátcserje kapszuláról mik a...

Barátcserje kapszuláról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára lennék kíváncsi, akiknek régóta nem sikerül a gyermek áldás, szedték a barátcserjét és ennek hatására rendeződtek a problémáik és várandósak lettek.

Rendszertelen a menzeszük, magas a prolaktin szintjük és kevés a progeszteronjuk.

Most olvastam róla elég jó dolgokat és ha pozitív a vélemény róla, megpróbálom, hátha nekem is segítene.

Köszönöm a válaszokat.



2013. dec. 6. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nem tudom milyenek voltak a hormonjaim, akkor amikor elkezdtem szedni a 8. próbálkozós hónap volt, és az utolsó is, mert már utána nem jött meg :)

Szerintem ez nem csak véletlen.

2013. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Beszéltem tegnap a dokimmal(endokrinológus) és engedélyezte a barátcserje kapszula szedését a Letrox50-nel együtt. 1 hónap múlva mennem kell majd kontroll vérvételre, ahol majd meglátjuk, milyenek az eredményeim.

Ma reggel már bevettem az első kapszulámat..... :)

2013. dec. 11. 12:40
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves #11-es válaszoló!

Köszi a válaszodat és gratulálok a babához! :)

2013. dec. 11. 14:03
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát,nem vagyok orvos,de nagyon tapasztalt sem....

Majd ha nálam hat,megírom...

Nekem a TSH-m alúlműködést mutat,de a többi pajzsmirigy hormonom jó.

A progi szintem is jó(40nmol),de az ösztradiolomhoz képest kevés...

Kissé ösztradiol dominenciám van elvileg,de nem vészes...

A tanácsadó szerint,a sok ösztrogén miatt tolódik ki a tsh-m,de az ösztrogént nem lehet lenyomni,hanem növelni kell a progi szintet,és az lenyomja az ösztrogént,és elvileg a tsh is visszatér az eredeti helyes tartományba,és a prolaktinom is lejjebb csökken.

ezért kaptam barátcserjét,hogy ne direktbe kezeljék a pajzsmirigyemet,mert mondjuk nem is óriási a a baj hála,és attól ugye még a progi szint alacsony marad...

van egy cikk is,hátha vkit érdekel:

[link]

2014. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!