Vizes folyás mitől lehet ilyen korán a ciklusban? Lombikos vagyok.

Figyelt kérdés
Sokszor jelzi a menzeszt a vizes folyás. Viszont ez a tüszőrepedés,vagy sejtleszívást követő 8-ik nap körül jelentkezett. Ebből mindig sejtettem,hogy az a hónap sem sikerült. Viszont most túl hamar jött,a leszívást követő 3-ik napon és nem mellesleg a ciklusom 14-ik napján,a beültetés után 1 nappal. Gondolom most nem a vérzést jelzi,de mire utalhat még ez a folyás? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Ötletek?

2013. dec. 8. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
énis lombikos vagyok,de tudod lehet a sok hormontol,mindenkinek más,lehet h ott mocorog valami bennt és azért van ez:) Vagy az utrotol.et+hányadik naponvagy?
2013. dec. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! ET+ 3napon vagyok. Ez az ötödik beültetésem,és még egyszer sem volt így. Kutakodtam tegnap,és találtam olyan infót miszerint a crinone(azt is használom) okozhat vizes folyást,csak az nem világos eddig miért nem volt így? Remélem nem valami gond van,és egyszerűen csak most másképp reagálok a hormonokra.
2013. dec. 9. 10:22
 3/4 anonim válasza:

Szia

Nekem is volt hasonló a második sikertelen lombikomnál.

Nálam túl sok volt a méhemben a folyadék, még a doki valamennyit a beültinél le is szívott, de még napokig szivárgott valami vízszerű dolog. Most hogy ettől vagy valamelyik gyógyszertől azt nem tudom.

2013. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt vizes folyàsom a 2.lombiknàl kb.akkor kezdődött mint a tiéd.

Most 6 hetes vagyok:-)

Nagyon szorìtok neked!!!

Majd ìrj mi lett!

És még annyi,hogy az elsőnél nem volt és nem is sikerűlt.

2013. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!