Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációs teszt segítség kérés?

Ovulációs teszt segítség kérés?

Figyelt kérdés

A ciklusaim az előző két hónapot leszámítva szabályos 30 naposak voltak. A múlt hónapban 27, előtte hónapban pedig 34. nap jött meg. Most kezdtük a kivizsgálást a meddőségi központban, most csinálják a hormonvizsgálatomat. Ma vagyok a ciklusom 10. napján (holnap akartam kezdeni a tesztelést), de reggel már volt tojásfehérje folyásom, így ma gondoltam elkezdeni.


Mikor érdemes tesztelni? Ma 8 óra körül érek haza, mert munka után rögtön mennék edzésre. Jó akkor még tesztelni? Vagy inkább kezdjem holnap? Azt olvastam, hogy délután érdemes tesztelni, ez tényleg így van? Inkább hagyjam ki a mai edzést?


Ti mit csinálnátok?


2013. dec. 11. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tesztelhetsz 8 kor is, a lényeg, hogy ne igyál és ne pisilj előtte már kb 3 órával, hogy legyen ideje koncentrálódni a vizeletnek. Én mindig este 8-9 körül csinálom, és szépen mutatja is, amit kell.

Hődet nem méred? Sokat segíthet még az is.

2013. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem mérem, igaziból a teszttől is odzkodtam, csak azért csinálom, mert a hormonvizsgálat időpontjai miatt muszáj.


Köszi a választ, akkor megyek edzeni:) Viszont a nem ivás azért nehéz lesz, de kibírom:)

2013. dec. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!