Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valószínűleg soha nem lehet...

Valószínűleg soha nem lehet gyerekem. Hogyan kezeljem ezt? 18/L

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem, vagy csak nagyon nehezen eshetek teherbe. Ma meglátogatott egy rokonom, és magával hozta a 3 éves kislányát. Olyan jó volt játszani vele, mosolygott, ölelgetett és nagyon aranyos volt. Tudom, hogy fiatal vagyok még, nagyon rossz érzés belegonolni, hogy nekem sosem lehet sajátom.

Hogy tereljem el erről a gonoltaimat?


2013. dec. 13. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem lehet saját? Orvos igazolta? Hiányoznak a petefészkeid vagy a petevezetékeid? Vagy miből gondolod ilyen fiatalon, hogy nem lehet saját gyereked?
2013. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvass utána, hány nö esik teherbe, akinek azt mondták, ogy SOHA nem lehet gyereke.


Amíg méhet meg petefészked van, addig nem lehet kizárni azt, hogy gyereked lehet.

2013. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy a második irja. AMi tényleg kizáró ok az ha nincs vagy nem fejlödött ki rendesen a petefészkeid, bár petesejt donorral lehet ha a méhed rendben van. Ha az nem fejlödött ki rendesen akkor tényleg nem tudsz kihordani gyereket. de mint tudjuk ott az örökbe fogadás. Én amig nem tudtam hogy meddöségi problémáim voltak akkor is mindig azt mondtam hogy ha máshogy nem akkor örökbe fogadnék. Valószinüleg erre nem lesz szükség de évek óta küzdünk a babáért.
2013. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nőgyógyászom anno azt mondta, csak és kizárólag annak nem lehet gyereke, akinek nincs méhe.

Egyáltalán nem kell lemondanod róla, szóval ne éld bele magad. Lehet nehezebb és küzdelmesebb lesz, de lehet gyereked. Ha nagyon akarod.

Vagy ha az előbbi eset áll fenn, akkor elnézést, de mivel olyan sok az árván maradt gyerek még így sem mondanám kizártnak.

2013. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De tényleg, ezt mégis miből gondolod??
2013. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták,3 gyermekem van.
2013. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A "valószínűleg soha" és a "soha" között óriási különbség van: az esély!
2013. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!