Hogy lehet elfogadni, hogy nem lesz több gyerekem?

Figyelt kérdés
Egy nagy nehezen összejött, imádjuk. De másodikra már semmi esély, és nagyon fáj :( talán még rosszabb, mint az első előtt, mert már tudom, mit veszitek.
2013. aug. 25. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Örülj és élvezd, hogy 1 született, másnak még ez sem adatik meg!
2013. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, másnak sajnos az egy gyermek sem adatatik meg, úgyhogy Te ennek csak örülj, hogy van egy. Ha nagyon fájdalmas, hogy nem lehet több, akkor az örökbefogadáson gondolkodnék, de nem hiszem, hogy újszülöttet kapsz, úgy, hogy van már gyereked.
2013. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon is megértelek!Én is hasonló cipőben járok.Van már egy 6 éves fiam,szerettünk volna másodikat,de sajnos pajzsmirigy alulműködésem van és nem igazán jön össze a baba.Nehéz,de azért még nem adom fel!

Azért is nehéz,mert a fiam elsőre összejött...-akkor még nem voltam beteg.

2013. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom, hogy ahol 1 nagy nehezen összejött ott a másik is össze fog jönni nagy nehezen.

Én nem adnám ilyen könnyen, szeretkezni egyébként is jó, szóval...

2013. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a probléma nálatok, de szerintem sem kéne feladni. Meddőségiben lehet, hogy tudnának segíteni. Nem foglalkoznak vele, hogy hányadik nem sikerül.
2013. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak egyet szeretnék, de az sem jött még össze, elvetéltem. De nem mondom, hogy örülj annak az egynek, mert téged az nem vigasztal és nem is kell, hogy vigasztaljon, hogy másnak egy sincs.

Örökbefogadás? Tudom, nem ugyanaz, de legalább a gyereked nem marad egyke.

2013. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy nincs esély a másodikra? Csak azért, mert az első nehezen jött össze, vagy valami szervi probléma miatt? Azért kérdezem, mert sokaknál, akik éveket várnak az elsőre, könnyen jön a második, mivel addigra megnyugszanak, hogy már van gyerekük...

Ha valóban orvosilag lehetetlen a második, akkor viszont örülj az elsőnek! Csatlakozom az előttem szólókhoz: sokan hiába várják, hogy megtapasztalhassák az anyaság érzését!

2013. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%
Azért nézz egy kicsit magadba is. Van egy gyermeked, és elégedetlenkedsz? Nem tartod őt és a párodat alkalmasnak arra, hogy kitöltsék, teljessé tegyék az életedet? Akkor lehet, hogy veled van a gond. Ne csak azért akarj gyereket, hogy neked jó legyen! Te magad tegyél meg mindent azért, hogy hiányérzet nélküli, teljes életet teremts a kis családodnak! És jutalmul lehet, hogy kapsz egy bónusz babát! De arra csakis áldásként tekinthetsz, nem pedig úgy, hogy az létszükséglet, ami jár neked!
2013. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!