Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A sulyfeleslegtől nem tud a...

Balazs8989 kérdése:

A sulyfeleslegtől nem tud a feleségem teherbe esni? Már több mint év éve próbálkozunk a babával.

Figyelt kérdés
szex után általában 5 perce rá elmegy mosdani , ugyanis irritálja a sperma nemtudja elviselni, lehet ez a gond? 25 KG Sulyfeleslegt van rajta, jelenleg is fogyúkurázik, tudotok valami "csoda szert" ajánlani? valakmi segitséget??? köszönöm. a feleségemmel minden rendben egyébként , leszámitva hogy néhány pici apró cisztája van a petefészkében , de az elvileg nem befolyásolhatja, s én is teljesen rendben vagyok, első baba lenne.

2013. dec. 20. 21:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha babát szeretnétek ne menjen el 5 perc után mosdani. Hagyományos póz, majd párna alá popsi, lábakat felemelni és akár 15-20 percig is így maradni. Igen a súlyfelesleg is befolyásolhatja a teherbeesést, mindenképpen érdemes leadnia és egészséges életmódra váltania. Szedjetek mindketten vitaminokat ami segíti a teherbeesést és a szervezetet felkészíti a baba kihordására (c vitamin, e vitamin, folsav, d vitamin, b vitamin komplex, szelén, CINK, tökmagolaj).
2013. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
tudtommal befolyásolhatja a súlyfelesleg, de nem tudom, hogy mekkora felesleget kell ezen érteni.
2013. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
ha elmegy mosdani akkor semmi esély??? köszönöm szépen a válaszodat!!ezek a vitaminok segithetnek? a ciklusa is rendszertelen, nem is mert ide irni...
2013. dec. 20. 21:15
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

"feleségemmel minden rendben egyébként , leszámitva hogy néhány pici apró cisztája van a petefészkében , de az elvileg nem befolyásolhatja"

Dehogynem befolyásolja! Valószínűleg PCOS-s és IR-je is van, és ezzel nem könnyű teherbe esni, sőt a terhességet fenntartani sem.

A javaslatom, hogy menjen el endokrinológushoz, és csináltasson cukorterheléses vizsgálatot inzulinszinteket is nézve.

2013. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
85 kg a sulya
2013. dec. 20. 21:16
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Nem a mosdáson van a lényeg, hanem a rendszertelen cikluson, a cisztákon és a súlyfeleslegen, ami a kezeletlen IR-ből adódhat. A javaslatomat olvashattad!

2013. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
voltunk vizsgálaton, azt mondták azok az apró ciszták amik nem befolyásolják mert annyira kicsik. esetleg valami tabletta? vagy hormon kezelés? valamit nemtudtok??
2013. dec. 20. 21:18
 8/29 A kérdező kommentje:
kezeletlen? ezt hogy értsem?? segitsetek kérlek...:(
2013. dec. 20. 21:19
 9/29 anonim ***** válasza:
74%
A pici ciszták PCO-ra utalnak.Ami gátolja a peteérést.Peteérés nélkül meg elég nehéz teherbe esni.
2013. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
igen, én is igy tudom, hogy a sulyfelesleg és a ciszták is befolyásolják a teherbeesést, nekem is voltak ilyen cisztáim, amik aztán felszivodtak. sulyfelesleg nekem több, mint 25 kg, ezek ellenére, amikor elhatároztuk, hogy babát szeretnénk rá 2 hétre már pozitiv volt a teszt. (alig akartuk elhinni..5 honapos terhes vagyok
2013. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!