Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A sulyfeleslegtől nem tud a...

Balazs8989 kérdése:

A sulyfeleslegtől nem tud a feleségem teherbe esni? Már több mint év éve próbálkozunk a babával.

Figyelt kérdés
szex után általában 5 perce rá elmegy mosdani , ugyanis irritálja a sperma nemtudja elviselni, lehet ez a gond? 25 KG Sulyfeleslegt van rajta, jelenleg is fogyúkurázik, tudotok valami "csoda szert" ajánlani? valakmi segitséget??? köszönöm. a feleségemmel minden rendben egyébként , leszámitva hogy néhány pici apró cisztája van a petefészkében , de az elvileg nem befolyásolhatja, s én is teljesen rendben vagyok, első baba lenne.

2013. dec. 20. 21:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

A cisztak a PCOS-től vannak! Azok olyan tüszők, amik nem tudtak megrepedni, vagyis nem volt ovulacioja, így a petesejt nem szabadult ki a tüszőből vagyis nincs ami meg tudjon termekenyulni. Ezek a meg ne repedt tüszők alakulnak cisztava.

Csodálkozom h az orvosotok azt mondja ez nem gond! Szerintem keresessetek máesikat, aki jobban foglalkozik a problémával, vagy megjobb ha endokrinologushoz megy a parod!

A fogyas jótékonyan befolyasolja a tüszőrepedést és segítene neki teherbe esni. De mindenképp vizsgaltassa ki magát újra, alaposan!

Sok sikert!

2013. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
igen igen mi is olvasgattunk neten, de az orvos ugytett, hogy ez nem befolyásolhatja. forduljon magándokihoz?
2013. dec. 20. 21:30
 13/29 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen a segitséget
2013. dec. 20. 21:31
 14/29 A kérdező kommentje:
21.29 szivből gratulálok!!
2013. dec. 20. 21:33
 15/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk orvosok, de én is úgy tudom, hogy a ciszták, a súlyfelesleg és az hogy nem esik teherbe PCOs gyanús. Keressetek egy jó orvost, ki kellene vizsgálni, még az is lehet hogy nincs komoly gond, de mindenképp utánajárnék.
2013. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
magándokihoz fogunk fordulni
2013. dec. 20. 21:39
 17/29 anonim ***** válasza:
Nem a mosdás a lényeg, mikor mi összehoztuk a pociban lévő babánkat kb 3 percre bújtunk össze utána, aztán közös fürdés. A többi a gond, ahogy előttem is írták.
2013. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
pedig voltunk orvosoknál.. 3 nál is
2013. dec. 20. 21:46
 19/29 anonim ***** válasza:

www.mensmentis.hu - Nagyon ajánlom!!!


www.pco-szindroma.hu - minden egyéb információ pedig itt.

2013. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nekem is van 2o kg sùlyfeleslegem sajnos de rendszeres a ciklusom ès itt a hangsúly, fèl èv alatt sikerült is a pici.
2013. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!